Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert érzem hogy öngyilkos...

Miert érzem hogy öngyilkos akarok lenni?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim valami irtó bunkók velem, lányok-fiuk. Egyszert az egyik fiu oszt.t. ugy megbántott hogy elkezdtem sírni! Néha meg a lányok olyan bunkóak velem hogy ezt szoktam kérdezni magamtól: miért élek? Néha azt érzem hogy meg akarok halni! Szerintetek ez korral jár? (11 vok)

2016. jan. 17. 22:15
 1/8 anonim válasza:
Én sem vagyok egy Don Juan, mégis aki bunkózik velem vagy beszólok neki, vagy rá hagyom! BUNKÓ? Legyél te is az, ennyi! :D 19/F
2016. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van. Mindenki a saját fegyverével a legsebezhetőbb.
2016. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem az ő szemükön át kellene tekintened magadra. Te döntsd el, milyen érdemeket akarsz, de ne tőlük érdemeld ki az elismerést, hanem elsősorban magadtól! Ha tisztában vagy vele, mire vagy elég és mire nem (tehát nem csapod be magad, és nem tévedsz, amikor a kvalitásaidra tekintesz), akkor tudod, hol kezdd. Amiben jó vagy, azt használd, amiben nem annyira, azt fejleszd! Ha mások javára tudod fordítani ezt úgy, hogy közben te is jól megvagy, akkor sikerült megérintened, hogy mire való az élet.


Az idióták nagyon jelentéktelen fogaskerekei a társadalomnak, nem érdemes nagy jelentőséget tulajdonítani az elképzeléseiknek.

2016. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ha megölöd magad akkor méh-ben tedd, hogy elvigyék a vok maradványaid, hogy majd sörös dobozként éledj újjá
2016. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ilyenkor mosolyogj rájuk, ne törődj velük. Hidd el hogyha azt látják hogy rosszul érzed magad az nekik a legnagyobb öröm. Szóval mosolyogj rájuk menj tovább és sz*rd le őket.:)
2016. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat
2016. jan. 21. 22:02
 7/8 anonim válasza:
Eggyek vagyunk! Én is 11 vok és írtó bunkók az osztálytársaim. Sztem válts iskolát. Én is így tettem. De ez tavaly volt.
2016. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én mindjárt fogok a szerb antal gimibe felvételizni, anya azt mondta hogy birjam ki! :)
2016. jan. 24. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!