Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szeretek bogarakkal...

Nagyon szeretek bogarakkal játszani, pókoknak legyet bedobálni. Póknak légynek kitépni egy lábát hangyabojba tenni hogy ne fusson el és vigyék el a hangyák. Felszúrni őket tűre, ezek még elfogadható dolgok egy kamasznál vagy menjek orvoshoz? 15F

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 19:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%

Sose csináltam (mondjuk én rettegek a bogaraktól, rovaroktól, de főleg a pókoktól)

Szadista vagy, és menj orvoshoz.

Neked talán játék, holott van millió jobb lehetőség unaloműzésre, de nekik fájdalmas halál.

Ha jönne pl egy nagyobb faj nálunk, pl istenek, te is jó játéknak tartanád, ha ezt tennék veled?

16/L

2017. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
97%
Hiábavaló ezeket elmagyadázni egy 0 empátiával rendelkező beteg embernek.
2017. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem hagyd abba. A végén még nagyobb állatokat is kínozni fogsz, a feleséged és a gyereke(i)det pedig bántalmazni fogod.


Idióta.

2017. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem állatkereskedésbe vegyél egy nagyobb tarantulát és azt etetheted akár nagyobb élőlényekkel is. Egyébként meg ne aggódj ki fogod nőni ezt, 1-2 év.
2017. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Bogarakat/rovatokat nyugodtan kínozz csak, megérdemlik a kis szemetek
2017. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, végre egy értelmes ember!

Szeretem nézni ahogy a hangyák egy csapatként összeverbuválódnak. Nincs ebben semmi kivetni való! Szeretem a természetet és kicsit olyan mintha én lennék az Istenük.

2017. jún. 13. 21:51
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért a nálad gyengébbeken játszod az Istent? Gondolom az iskolában nincs ekkora hatalmad/befolyásod😀
2017. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Az iskolában csöndben vagyok, halkan beszélek.
2017. jún. 13. 22:48
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam. Tipikus. Eleve a szóhasználatodból látszik, higy valami bekattant: ha te mindezt "játéknak" nevezed, ott baj van. Inkább játssz az osztálytársaiddal, rajtuk éld a frusztráltságodat! Ja, hogy ők nem gyengébbek nálad...
2017. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Szóval aki nem ért veled egyet, az nem értelmes? Aha...

Én imádom a természetet és az állatokat. Kirándulok, megyek majd a Noé menhelyre. Amit te csinálsz, az hol jelenti ezt?

Kínozd őket, mintha valami isten lennél. A suliban viszont nem játszod magad?

Orvoshoz kell ezzel menni, nem is értem, hogy a szüleid miért nem szólnak.

16/L

2017. jún. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!