Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, ha valaki...

Mi az oka annak, ha valaki nem akar és nem is tud beilleszkedni egy osztályba?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Asszociális.
2017. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez meg nyugtat én sem tudtam be illeszkedni se általánosba se közép suliba.Nálam az ok az volt h én más voltam mind a többi lány.Engem nem érdekelt 15-18 évesen sem a divat sem a pasizás,sem a trendi cuccok.Engem általánosba le foglalt a karate,az éneklés meg a tánc.Közép suli már városba volt ott a karatén kívül még sok más küzdő sportra lehetett menni és én pasizás helyett ezekre próbáltam ki judot,aikydot,kungfut ezek mellett rá jöttem h van tehetségem a vers íráshoz.Az énektanárom mutatott gitáron a dalt és én csak úgy hülyeségből el énekeltem rá a versemet a tanárnak annyira meg tetszett h vittük kulturális be mutatóra.Ez arra motivált h el kezdtem saját dalokat gyártani és most már megye szerte elég ismert vagyok.Én már 5 évesen tudtam h zenéléssel szeretnék foglalkozni és egy ideje ebből is élek.Sok zene szövegemet el adtam és nem keveset fizettek érte.
2017. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is különc vagyok. A többiek azt mondják fura vagyok, de igazából az is közrejátszik ebben, hogy évek óta nem találom a helyem. Nincsenek igaz barátaim. Én nem az a tipikus tömeglány vagyok hanem az, aki egyedi. Valószínűleg ezért kedvelnek annyira a fiúk, a lányok valószínűleg irigyek. Én ez miatt évekkel ezelőtt ki is lettem közösítve. Szerencsére 2 év múlva továbbtanulok, olyan suliba megyek, ahova tudom, hogy az osztályból senki. Így úgymond tiszta lappal kezdek. AMÚGY A KÉRDÉSRE A VÁLASZ: Az a valaki nem olyan, mint a többi és valószínűleg nem is akar olyan lenni.
2017. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!