Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem állítják le a...

Miért nem állítják le a fűkaszát arra az időre?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy a járda mellett, árkokban fűkaszával vágják a füvet, gazt. Amikor arra sétál egy ember nem úgy lenne illendő, hogy leállítják arra az időre? Múltkor majdnem kiverte a szemem egy kis faág, mert felém repítette...

2017. jún. 14. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Ez tényleg vicces.


Ja és majd ha mindig megy arra valaki akkor leállítják mi?


Kerüld ki, menj távolabb, ennyi.

2017. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Múltkor is legalább 10 méterre voltam tőle.
2017. jún. 14. 11:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert nem érdekli őket, hogy ki megy arra, vagy miért.
2017. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Pont azt fogják figyelni, hogy ki megy arra, ha ezt csinálnák,akkor sohase végeznének. Nekik ez a munkájuk, ez lett kiosztva és ha megsérülsz egy faágtól, akkor majd mész a munkáltatóhoz, szerintem nem olyan bonyolult.
2017. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3%

És ha olyan helyen vágják, ahol keskeny a járda, hogy kerülje ki? Járdáról menjen ki az úttestre, az biztonságosabb? Szerintem a fűkaszáló felelőssége biztonságosan végezni a munkát.

Ahol adnak a munkabiztonságra, ott úgy szokták, hogy egy védő felszerelésben vágja a füvet fűkaszával, egy másik meg mögötte áll egy nagy kartonlappal, ernyőt tartva.

2017. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

"egy másik meg mögötte áll egy nagy kartonlappal, ernyőt tartva.

"


Ezek majd pont ezzel fognak foglakozni minimálbérért nem?


Kap egy kevés fizetést, munka legyen kész majd ilyenekkel fognak szerinted foglalkozni hogy merre repül egy fadarab?


Ja én olyat is láttam hogy utcán vezeték melletti gallyazásnál egy ponyvával letakarják a parkoló autót, hogy ne sérüljön meg, na elmondom neked ez 100-ból 1 db. cég, ahol nem a 80.000 nettót kapja a melós.

2017. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

Ja igen, menjen ki az úttestre ha elment minden autó.


Ezen mi a bonyolult?


Melós fickókám nem fog ezzel foglalkozni.

2017. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#6. Azért nem kellene így beletörődni, hogy ilyen a munkabiztonsági morál Magyarországon. Akinek kivágják a szemét, annak sovány vigasz lesz, hogy de hát a munkások minimálbéren élnek, ezért nem foglalkoztak vele, hogy megvakul-e vagy sem.

Ennyi erővel távolítsuk el a figyelmeztető címkéket mindenről, mert csak felesleges pénzkidobás gyártani őket, hagy hulljon a férgese.

2017. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Akinek kivágják a szemét, "


Azért az elég ritka lenne, ha van ilyen.


Szerintem ilyenkor átkell menni az út másik oldalára ennyi, de inkább az a reális szerintem hogy a munkások ezzel nem foglalkozni hogy ki jön a közelükbe, mennek, kaszálnak, megkapják a pénzt.


Miért magasabb szinten mik mennek? Politikusok is vannak amivel nem foglalkoznak, mert nincs kedvük, ennyi.

2017. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez a fűnyírófétises beteg fiú...
2017. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!