Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ismerősöm, aki gazdag...

Az ismerősöm, aki gazdag családba született, van saját alapítású cége is, miért dolgozik egy másik cégnél beosztottként?

Figyelt kérdés
Olyan melót végez, ami egyáltalán nem illik hozzá, nem értem, miért vállal egy 150 ezer ft körüli állást, amikor tele van pénzzel. Emellett egyébként még egyetemen is tanul.

2017. jún. 15. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van ugye a családi vállalkozás, nem abban szeretne dolgozni, és ezért keresett egy másik céget ahol dolgozhat ennyi.


Nem szeretne a családi vállalkozásban dolgozni.

2017. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én családomnak is volt/van vállalkozása. Én azért nem oda mentem mert szerettem volna végre önerőből is elérni valamit. Gazdag gyereknek lenni se a legjobb. Mindenki azt várja el tőled hogy majd úgy is a családból fogsz megélni. Az én terveimről se volt soha szó, rokonoknak meg az ismerősöknek alap volt hogy majd úgy is benyomnak a szüleim ezért nem is bíztattak semmire. Plussz ott van az is hogy a szülők irányítgatni akarnak mert végülis tőlük függsz még mindig ha nekik dolgozol. Persze 1000 más oka is lehet.
2017. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A cége nem családi vállalkozás, azt már családtól függetlenül alapította. Igaz, hogy a családja gondolom támogatta valamilyen szinten ebben. Mert egy ilyen fiatal kis huszonévesből nehéz kinézni, hogy azt mind ő teremtette meg.
2017. jún. 15. 10:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Rám illik a szitu.

Saját cég, befutott, jól le van szervezve.


Én szeretem a változatosságot azért dolgozok máshol is (igazából csak segítek ha szimpi az ottani mentalitás)


Szerintem ő sem a pénz miatt van ott.

2017. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, akinek sikerülnek a dolgai, szeret is dolgozni és mindezt sikerélményként is elkönyvelheti.
2017. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez tényleg fura, van egy cége, amihez semmi köze a szüleinek, az ő cége, miért nem csak abban dolgozik?


Ez mondjuk tényleg fura, én nem mennék el máshova ha lenne saját tulajdonú cégem.

2017. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű... ha van másik helyen főállása, akkor nem a saját cégéből kell fizetnie maga után a járulékokat, hanem a másik cég fizeti utána. Így spórol a saját cégének! ;)
2017. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!