Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más fiú is aki nem bírja...

Van más fiú is aki nem bírja a focit? Én nagyon nem szeretem, se űzni, se pedig nézni. Unalmas és erőszakos játéknak tartom, amit általában hájas férfiak néznek és hülyegyerekek játszanak.

Figyelt kérdés
Van még pár sport még amit nézni nem bírok de játszani szeretek, de a foci nem ilyen.
2017. jún. 15. 19:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
van.
2017. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Van.
2017. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
és ha van, nektek mi a véleményetek arról, hogy mennyit vesz ki a kormány erre a marhaságra a zsebünkből?
2017. jún. 15. 19:27
 4/20 anonim ***** válasza:
Számomra sok olyan sport van, amit sem nézni, sem játszani nem birok. Csak egy pár: Foci, golf (hah!), tenisz, billiárd, darts.
2017. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Párom is utálja a focit minden formában. Én se vagyok odáig érte.
2017. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Utálom.
2017. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, most a Magyar, vagy a külföldi fociról beszélünk? Csak mert a kormányos kérdésedből kiindulva Magyar fociról van szó. Ez esetben megértem az érzéseid a foci iránt. Viszont amennyiben külföldiröl is szó van, abban az esetben nem értem meg. Szeretem a focit, közelebb hozza az embereket egymáshoz. Lehet játszani bárhol, játszhatsz barátaiddal bármikor, millió csapat közül bálaszthatsz hogy kinek szeretnél szurkolni, vagy csak szimplán élvezheted a legjobb meccseket.


Ui:

-A focit valószínüleg a kedvenc sportod sportolói is játszák barátok közt, vagy gyerekként játszották. Valószínüleg ők is megnéznek egy-egy nagyobb meccset. És gratulálni szeretnék így utoljára a leszóló, lenéző kérdéseshez!

2017. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
MINDEN fociról beszélek. Számomra egy idegesítő, agresszív, valamint unalmas bugyuta játék.
2017. jún. 15. 20:13
 9/20 A kérdező kommentje:
Bennem nincs meg ez, hogy szurkolnom kelljen egy csomó izzadtság szagú embernek akik szaladgálnak a gyepen.
2017. jún. 15. 20:17
 10/20 anonim válasza:
62%
Egy fiu/ferfi annyit lat a focibol amennyit az esze enged. Te ilyen bugyuta ember vagy, fogadd el. Ha nem erdekel, nem kell vele foglalkozni... normalis esetben. Az ilyen ostobak nal mas a helyzet. Irogassad, mondjad az ilyen szovegeidet, hatha rajtam kivul tobben is azt fogjak gondolni, hogy inkabb szagolgatnak az "izzadtsagszagu" sportolokat egesz nap, minthogy ilyen undorito stilusu emberek kozott legyenek.
2017. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!