Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki rendszeresen sportol az...

Aki rendszeresen sportol az általában jobban becsüli a másikat, mint aki még a saját maga egészségével sem törődik?

Figyelt kérdés
Ti hogy látjátok?

2017. márc. 6. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben nem látok összefüggést. A saját környezetemben van keményen sportoló ember, aki olyan lenézően viszonyul mindenkihez, hogy elképesztő. A sporttól senki nem lesz jobb ember. Ahogy annak hiányában sem leszel rosszabb. Aki felnőtt, az megválasztja a saját életmódját, de a személyisége adott.
2017. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés, bár ha nagyon negatív akarok lenni, akkor éppen a sportolók szoktak lenézöek lenni a nem sportolókkal szemben,mert nekik nem olyan jók a fizikai adottságaik.
2017. márc. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem látok összefüggést a rendszeres sport és a mások megbecsülése/tisztelete között.
2017. márc. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák.

Van aki sportol és lenézi a másikat.Van aki nem sportol és lenézi a többieket. De ezek fordítva is igazak. Nem attól függ a jellem,hogy sportol -e az illető.

Én speciel sportolok és rengeteg megjegyzést kaptam már.

Volt aki futás közben szólt be elég durván, volt aki kiröhögött stb.De volt aki pedig megdícsért,annak ellenére,hogy ő nem sportol.

sportolóktól is kaptam már lenézést,de ugyanúgy jó szavakat is.

embertől függő!

én magamon azt látom,hogy ugyanúgy becsülöm a többieket, nem nézek le senkit azért,mert mondjuk nem sportol. ez mindekinek a saját döntése kell,hogy legyen.

nekem egyébként nagyon rosszul esett főleg az elején,amikor kvázi megaláztak az utcán idegenek,mert hogy futottam.

2017. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van,köszönöm mindenkinek a válaszát!
2017. márc. 6. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!