Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet csinálni általános...

Mit lehet csinálni általános rossz közérzet ellen?

Figyelt kérdés

Elrontottam az egész nyaramat, mert megbuktam matekból és egész augusztusban tanulnom kell rá, de a tanárhoz kell pénz, amit nekem kell fizetni, amit két heti munkával tudok csak összeszedni. Plusz angol emelt szintű érettségim lesz ősszel és töri kisérettségim is lesz. Sok mindenre kell pénzt gyűjtenem, de lehetőségem alig van rá, a júliusom külföldön telik, nem tudok ellene mit csinálni utána meg egész augusztusban gyakorlatilag suliba fogok járni mert voltam olyan idióta hogy megbukjak. Plusz a barátnőm elhagyott, meghíztam, és a bizonyítványom is rossz lett. Azt is tudom, hogy jövőre érettségizem, és emiatt tanulnom kell egész évben megállás nélkül. Nagyjából ezek miatt folyamatosan rossz kedvem van, egész nap olyan számokat vagyok csak hallgatni, amik nem igazán segítenek, mert elég szomorúak vagy depressziósak. Lehet ez ellen bármit tenni? Vagy csak várjak, hogy elmúljon?

17f



2017. jún. 15. 23:29
 1/9 A kérdező kommentje:

Itt egy szám ha ez segít valamit, ilyenek mennek nálam egész nap

[link]

2017. jún. 15. 23:34
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne várd a sültgalambot, mert azzal nem leszel előrébb!

Két hét meló a hosszú vakációból egyáltalán nem sok, gondolj rá úgy, hogy addig is tapasztalatot gyűjtesz. Nem akarok köntörfalazni, de a nyáron a matek mellett érdemes lenne az angolt is elkezdened (én idén érettségiztem előrehozottan emelt angolból). Hidd el, hogy nagyon sok minden fejben dől el. Szakított veled a barátnőd? -Akkor lehet nem ő az igazi, majd jön más. Meghíztál? -Napi rendszerességgel sportolsz valamit, és őszre már nyoma sem lesz.

Tudod mit szoktak mondani, ha fontos valami, akkor megoldást találsz, ha pedig nem, akkor kifogást!

Fel a fejjel!

2017. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hallgass Nevergreen-t! Attól rögtön kiugrasz az ablakon!
2017. jún. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a Nevergreent, és úgy a magyar zenéket egybe
2017. jún. 16. 02:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Iktass be minden napra legalabb egy-ket ora kikapcsolodast. Edzes, napozas, biciklizes, stb. Csak nekiindulni nehez, de utana nagyon jo es sok energiat ad.
2017. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az edzés is inkább munka, mint kikapcsolódás, biciklizni nem szeretek, napozni nem tudok a bőröm miatt, meg nem is szeretek.
2017. jún. 16. 12:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod, mi adhatjuk neked a tanácsokat ha te kapásból elutasítod az összeset..... Akkor ne kérj segítséget, hanem oldd meg magadnak.
2017. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy jó hirem, meg egy rossz hirem. Jó hir, kezdesz felnőtté válni. Rossz hir: ezután már csak rosszabb lesz :D Föl a fejjel, végezd a dolgod!
2017. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, ettől félek én is :(
2017. jún. 16. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!