Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emberi szervezet tiltakozik...

Emberi szervezet tiltakozik éjszakai munka ellen rossz közérzet alakul ki stresszes megint menni kell éjszakába stb?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ha ezek a tünetek jelentkeznek ?
2016. aug. 11. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A pozitív gondolkodás segít!
2016. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy időben örültem volna, ha éjszakai műszakban dolgoztam volna, mert nagyon stresszes közegbe értem haza, kialvatlan voltam, és fordított munkarendben ki tudtam volna pihenni magam munkaidőn kívül, míg a családtagjaim nem voltak otthon. Azóta elköltöztem.
2016. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem megy, keress másik munkát.
2016. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én direkt azért kerestem éjszakai munkát (és iskolát), mert éjjeli bagoly vagyok, a hajnali órákban a legaktívabb, délelőttől egészen kora délutánig pedig hulla (hiába erőszakoltam magamra "a normális" napirendet). Ha megteheted, ha nem, mindenképp változtass, mert előbb-utóbb komolyabb bajod is lehet belőle (bár szerintem már az is elég, amit leírtál). Kérj műszakcserét vagy keress nappali munkát. Addig is vigyázz magadra, egyél-igyál, aludj sokat, konzultálj orvossal a helyzetedről. Sok sikert kívánok.
2016. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Otthon maradni, mert az alvás, meg az egészség többet ér.


Egy ideig persze átáll a tested, meg a szervezeted, de megbosszulja magát 10 év múlva amikor romlik a memóriád

15 év múlva amikor már a látásod is.

20 év múlva amikor már tiszta demenciás szenilis hülye lettél, és csontritkulásod is van.



Én csináltam 5 évig, érzékelhetően elhülyültem, (kihagyott az agyam, nem jöttek kifelyezések a nyelvemre, néha remegtem, szószerint elfelejtettem régebbi eseményeket mintha át se éltem volna stb) de így a 35 felé már kezdem újra összeszedni magam, lehet ha öregebb lennék, már nem menne.

2016. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!