Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemi tanár megmondhatja...

Egyetemi tanár megmondhatja azt, hogy kötelező menni?

Figyelt kérdés

Lenne egy ilyen kiavatás buli a végzősöknek, én szerdán szoltam a többieknek, hogy nem tudok menni, mert orvoshoz kell mennem és csak péntekenként rendel, ezért délután ott kell lennem, ahonnan haza kellene jönnöm, vagy vissza az egyetemi városba.

Ezt megírtam az évfolyamfelelős tanárunknak is, aki teljesen fel volt háborodva, hogy én utolsó percen cserbenhagyom a társaimat, és ilyet nem lehet, meghogy ma dolgom van, de attól még holnap reggel 8ra ottlehetnék.

Őszintén, normális ez a reakció. Még 1 ember nem tud menni, nála nem tudni mi okból, csak nem megy. Az ő helyzete mivel másabb,mint az enyém, illetve milyen jogon mondja meg 1 tanár, hogy hogy osszam be az időmet.


2017. jún. 16. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jogon? Az alaptörvény (régebben alkotmány) biztosítja neki a szabad vélemény nyilvánítás jogát.

Mindenkinek joga van felháborodni.

2017. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyílván joga van felháborodni,de nekem 10 perces bohóckodás helyett fontosabb az egészségem.

Viszont szerintem ezért a vizsgáján meg fog buktatni a héten.

2017. jún. 16. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!