Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanár megszabhatja az...

A tanár megszabhatja az iskolán kívüli tevékenységet?

Figyelt kérdés

A sport szakkörökre gondolok.

A tesitanár az ofőm. és ő "örülne" ha mindenki járna valamilyen sportra, vagyis kötelező.

Heti 5x van tesink emiatt már alapból hülyeségnek tartom a +mozgást, de mivel semmi érdemlegeset nem csinálunk megértem.

Én itthon edzem saját testsúllyal. Az osztályban én tudok egyedül normálisan guggolni, én tudok egyedül normálisan húzódzkodni és 2-en tudunk normálisan fekvőtámaszozni.

De nem érdekli, kötelező járni a délutáni sportszakkörökre (amik nevetségesek).

Én nem szeretnék azokkal a személyekkel pofátlan lenni akik ezeket megtartják, ha én ott lennék 100%, hogy beleszólnék, hogy ezt nem így kell (igazából bárhol megteszem ha tudom miről van szó) és akkor én lennék a rossz, ezt kerülném el azzal, hogy nem megyek és megtartom a saját edzésem amibe nem szól bele senki.



2014. okt. 10. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal iskolaidőn kívüli programot nem igazán lehetne kötelezővé tenni. Szólj a szüleidnek, menjenek be az osztályfőnökhöz beszélgetni, rájuk biztosan jobban fog hallgatni, ha megmondják neki, hogy ez így nem fog működni.
2014. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem hívom be a szüleimet, mert csak fenyegetőzik, semmi komolyat nem fog tenni ha nem teszem meg csak ordibálni meg esetleg nem én leszek a kedvenc diákja.

Csak felháborító.

2014. okt. 10. 18:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor állj ki a véleményedért és mondd meg a tanárnak, hogy neked ez nem jó.
2014. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg a mai rendszerben 16:00-ig bármilyen programmal benntartanak az iskolában. Akár kötelező edzéssel is.
2014. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

A tanárok szeretik fontosnak érezni magukat, ez halmozottan igaz az ének-rajz-testnevelés trióra. Nem kell komolyan venni.

Vakard meg a bal herédet, mondd azt, hogy köszönöm, nem, és foglalkozzon mindenki a saját dolgával.

2014. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

És ha lány lennék?:DD Najó, nem.


Már sokszor beszóltam neki de úgy hogy köpninyelni nem tudott csak dadogott :P Sugárzik az ész mint Japán

2014. okt. 10. 18:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabhatja meg.
2014. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Sok eséllyel indulsz az életben, ha már most hülyére veszed a felnőtteket - akkor is, ha szerinted van alapja. A kötelesség kötelesség, drága gyermekem. Ha besoroznának, megnézném, mit szól a felettesed a beszólogatásaidra. Az élet ilyen, azt is meg kell csinálni, ami nem tetszik. Én is utálom a házimunkát, mégis meg kell csinálni. Azzal tudnál magad fölé emelkedni, ha a véleményed ellenére mégis megcsinálnád, amit előírnak neked.
2014. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Aham, értelek, de nem érdekelsz.

Tudod én annak örülnék ha a kérdésre válaszolnál.

2014. okt. 10. 18:56
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Azt tettem.
2014. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!