Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan hogy valakinek...

Létezik olyan hogy valakinek oda adta a lelkét valaki, csak egyszer tud szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Elég durva történetem van kettő és nem értem.

Van egy csaj ismerősöm már rég elment a pasi ott hagyta ennek már 3 éve legalább és azóta is folyamatosan őt emlegeti, várja vissza pedig azóta már volt mással. Most jön az én történetem a volt csajomnak volt egy szívecskés nyaklánca teljesen mindegy hol fogtam meg mármint a lányt folyamatosan leesett, nem a nyaklánc volt szar.


Azóta nem is hordja a nyakláncot..,mert mindig én jutok az eszébe. Aki nagyon durva hogy már 4 hónapja szakítottunk, de meg mindig engem keres azt várja hogy visszamenjek hozzá. Viszont nekem valami nem stimmel, ha ott lennék nem szeretne, ha meg nem akkor depizik. Folyamat a fejemben jár ez miatt, de gondolkodtam mivan ha valami több van ennek a háttere mögött? Olvastam szerelmei kötésekről stb és k..ra létezik ilyen, ha valakivel sokat és "jól" játszik az ember vagy véletlenül kialakul.


A probléma az hogy hiába én dobtam azóta is folyamatosan egy üresség van bennem, és sehogy nem lenne már ugyan olyan hiába kezdenénk újra csak olnenk egymást. Mivan ilyenkor ?? Ezt lehet atoknak nevezni?


Nagyon sok csajom volt eddig de soha életemben nem éreztem ilyet.


2017. jún. 16. 17:52
 1/1 Benedek1100 válasza:
Olyan nincs hogy örök szerelem ez egy kémiai folyamat ami egy idő után lebomlik. pl az ídős házastársak már nem szerelmesek de a szerelem kellett hozzá hogy jó dolgokat csináljanak eggyütt élményeket szerezzenek stb és miután a szerelemnek vége , utánais eggyütmaradjanak az életük végéig (mert szeretik egymást de nem szerelmesek) viszont ha te ürességet érzel miután "kiszált" az életedből 4 hónapja akkor szerintem gondold át mégegyszer (bár nemtudom miért szakítottál vele meg kevés az infó)
2017. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!