Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nemtudom elfogadni, ha...

Miért nemtudom elfogadni, ha valakinek tetszem vagy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Valamiért ha megtudom, hogy egy fiúnak tetszem, bunkóskodni kezdek vele és irritál onnantól az a személy. Nemvolt még barátom, úgy érzem nemigazán szeretnék még. Én csak fiú haverokat akarok, de mindegyikben átfordul egy idő után. Nem értem magam. 17/l

2017. jún. 11. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Dejo neked hogy ennyi mindenki szerelmes beled. En ossze tennem a ket kezemet ha valaki tenyleg..szerelmes lenne belem.
2017. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg jo hogy nemmondtam, hogy "annyi mindenki" :)
2017. jún. 11. 10:28
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
"mindegyikben átfordul egy idő után. " de mondtad!!
2017. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miert kell belem kotni? En egy egyszeru valaszt varok, hatha valaki tud valamit mondani.:)
2017. jún. 11. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Jajj most mit varsz kislany???


Varj tudom.


Azert van ez mert MINDENKI SZERELMES BELED ODA VANNAK ERTED. Egyszeruen elvarazsolod oket a perfect szemelyisegeddel a bomba kulsoddel. Jajj pici lany hat lehet neked ellenalni? Ne legy naiv a FERFIAKNAK kellesz testestul lelkestul.


H.e p.a

2017. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
O utolso valaszolo igen ezt vartam, koszcsikee:)
2017. jún. 11. 11:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem ezeket a rossz indulatú valaszolokat:) egy szoval nem egoskodni akartam ezzel sot. De hat mindenki nyugodt mostmar hogy probalt beoltani. Ha valaki felhuzza magat a kerdesemen az ne valaszoljon, mert nem veszem figyelembe a lehuzo kommenteket.:)
2017. jún. 11. 11:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel téged még nem érdekelnek úgy a fiúk, idegesítő ha ők viszont többet akarnak. Főleg azért a te korodban már egy lányba nem csak havert látnak. Ezért nem szoktak általában működni a fiú-lány barátságok, inkább lányokkal haverkodj.
2017. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Én csak fiú haverokat akarok..."

Kár, hogy erre Evolúció bácsi nem gondolt, amikor külön választotta a nemeket...

De ha vallásos vagy, ugyanez a helyzet; "szaporodjatok, sokasodjatok"

2017. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!