Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én egy katolikus "születésű"...

Én egy katolikus "születésű" magyar vagyok és át akarok térni az iszlámra, megfognak bélyegezni?

Figyelt kérdés

Manapság annyira nem szimpatizálnak vele az emberek,én viszont lelki békémet találom benne,olvadva a szentkönyvüket. Egyetemre járok,középosztálybeli vagyok.

Szerintetek ez mit váltana ki egy átlagos magyar környezetből?


2017. jún. 17. 21:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Olvasva*,és férfi vagyok.
2017. jún. 17. 21:57
 2/11 hollófernyiges ***** válasza:
65%
Ha azt akarod, hogy mindenki messze elkerüljön, ez eléggé jó módszernek tűnik.
2017. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem kezdesz téríteni másokat is, akkor gyakorlatilag észre sem fogja venni senki. :)
2017. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm aki felvette a hitvallást vagy nem tudom hogy mondják pontosan. Nem sok változott az életében, bár igaz, hogy azóta hittársaival gyakrabban találkozik mint olyanokkal, akik nem tértek meg muszlimnak.
2017. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Hát áttérni nem nagyon van mire, mert a kereszténység és az iszlám nem különböző vallás, csak ugyanannak a dolognak különböző emberek általi némileg különböző megközelítése. A drágalátós átlag magyar közeg számára az iszlám az arab terroristát jelenti. Azzal már nincsenek annyira tisztában, hogy az iszlám az az arab világon kívül, Perzsiát, fél Indiát, Indonéziát, és bizony a fél Szovjetuniót is jelenti. Ideértve a különféle keleti testvéri kapcsolatokat, amit szélsőjobbos körökben szintén szeretnek ápolni.


Lehet, hogy az átlag európai keresztényhez képest számos muzulmán arab egy sötét középkori vadállat, de ugyanakkor az is igaz, hogy az átlag muzulmán, mondjuk kazakhoz képest számos európai melldöngető keresztény egy álszent, rosszindulatú sötét paraszt, emberileg 28 emelettel lejjebb. Röviden azt akarom mondani, hogy iszlám és iszlám között óriási a különbség, és ennek a különbségnek az oka nem a vallásban keresendő, hanem az adott földrajzi térség egyéb nyomorúságában.

2017. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ,de különösen az utolsó Válaszadónak.

Köszönöm.

2017. jún. 17. 23:57
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

A beszűkült ostobák meg fognak bélyegezni, le fognak terroristázni, ki fognak közösíteni.


Az értelmesebbje viszont felnéz majd rád, hogy belefogtál valami újba, érdekesbe és vállaltad önmagadat.


Az egyetemen nem fog feltűnést kelteni, mert sok arab tanul az egyetemeinken így már megszokott dolog, hogy vannak muszlimok és naponta ötször imádkoznak.

2017. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Nyugodtan térj, nem a vallás a lényeg, hanem, hogy milyen ember vagy. A vallást sajnos sokszor fegyverként használják a gyáva féreg vallási vezetők, hogy jogot vindikáljanak maguknak az ölésre, a pusztításra. Szóval a lényeg, hogy igaz ember légy és helyesen cselekedj.
2017. jún. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Magyarországon nagyon kevés vallásos ember van, úgyhogy már amiatt szerintem furán néznek rád, ha bármilyen vallásban komolyan hiszel. Ha áttérsz, akkor meg tényleg komolyan vallásosnak kell lenned, különben nem foglalkoznál ilyenekkel. Szóval midenképp furán fognak rád nézni, a környezeteden fog múlni hogy ez miben nyilvánul meg. Ha szerencséd van, akkor csak annyi, hogy fura dolog, ha nincs szerencséd, akkor meg keresztes háborút indítanak ellened.
2017. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
Ennyire nagyon unotkozol? Ha nincs problémád,akkor csinálsz magadnak?
2017. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!