Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pokémon Go-t hány éves korig...

Pokémon Go-t hány éves korig lehet játszani? 24 f vagyok és nagyon tetszik, de félek hogy kinevetnek.

Figyelt kérdés
:(
2017. jún. 18. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%
A kék bálnával nem akarsz játszani? Mostanában az is felkapott lett.
2017. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hátttt utolsó csak 2 hónappal késtél el :D
2017. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én már láttam, aki 30-40 évesen Pokémon GO-zott... Sőt, ha megnézed az FB csoportot, megláthatod te is. 24 éves kor az még semmi. Én 26 vagyok, mégis játszok vele. Hogy ki mit gondol, hidegen hagy. Szerintem te se foglalkozz másokkal.
2017. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg ezt a videót, ha szerinted idős vagy ehhe z a játékhoz: https://www.youtube.com/watch?v=QLmN4Bq4Vhk
2017. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyrészt szinte senki nem tudja meg,hogy te játszol.Nyilván aki szintén kint van az utcán és játszik,azzal felismerhetitek egymást, de egy idegen aki elmegy melletted, valószínű azt hiszi,hogy facebookozol vagy üzenetet írsz.. Szóval nincs rád írva.

De más részről szerintem nem gáz. Sőt, jó dolog, hogy az utcára csalja az embereket és a mozgásra is bíztat.

Ne foglalkozz vele mit szólnak..

Egyébként szerintem főleg idősebbek játszanak vele..Biztos vannak gyerekek is , de ők szerintem kevésbé, inkább tinik vagy egyetemista korúak.

2017. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!