Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vizsga előtti nap normális,...

Vizsga előtti nap normális, hogy feszengek, ingerült vagyok, ideges?

Figyelt kérdés
2017. jún. 19. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze. Próbálj lazítani, hallgass zenét, könnyűeket egyél.

Sok sikert!

2017. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
teljesen, hogy a vizsgán kevésbé legyél az, azt tanásolom, hogy ma ne tanulj, nézz filmet, olvass, sétálj. Persze csak akkor ha már mindent megtanultál.
2017. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális, de az nem, ha nem is törekszel a szokásos formádban maradni. Szóval ne terrorizáld azért a környezetedet arra hivatkozva, hogy neked másnap vizsgád van. Neked vizsgád van, másnak meg más, tehát te is legyél tekintettel másokra, arra, hogy nekik is ugyanannyi gondjuk van (csak másfélék).
2017. jún. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez másokra annyira nincs kihatással. A lelkiismeretem miatt pedig nem tehetem meg hogy vizsga elotti nap nem tanulok.
2017. jún. 19. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:
A vizsgadrukk teljesen termeszetes dolog, legjobb ellenszere ha vizsgan mikor mar magadonkivul vagy az idegessegtol fogod magad felallsz felteped a padot aggresszivan kozelitesz a bizottsagi tagok fele azt modszeresen vegzel veluk. Eszkozok szabadon valaszthatoak. De ne vedd ugy hogy barmire is biztattalak volna. Na jo vizsgazast :)
2017. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Egész odáig összecsináltam magam, amíg ki nem húztam a tételt. Akkor rájöttem, hogy jé, ebből ezt-azt tudok és utána lenyugodtam. Egyszer utoljára maradtam, akkorra úgy kiidegeltem magam - meg a tanarakat is felhúzták -, hogy meg is húztak.
2017. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!