Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem boldogok az emberek? :c

Miért nem boldogok az emberek? :c

Figyelt kérdés
2017. jún. 19. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te az vagy?
2017. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem :(
2017. jún. 19. 22:26
 3/15 A kérdező kommentje:
De az most mindegy
2017. jún. 19. 22:26
 4/15 anonim ***** válasza:

mert nem akarnak igazán azok lenni :) a legboldogabb emberek azok, akik a legtöbbet voltak egyedül, és szegények, és változtattak, mert akartak! :)

muszáj változni, és változtatni, különben nincs értelme élni :)

Madách Imre ember tragédiájának könyve megválaszolja ezt a kérdést, az eszméket követni kell, még ha nem is teljesen jók, és eltorzulnak, egy cél kell, amiért küzdeni lehet, és soha nem lehet feladni!

2017. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Egy ilyen végletekig elbszott, döglődő mosléktársadalomban, ahol lassan a mindennapi betevő is luxuscikk lesz, minek kéne mégis örülni?
2017. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én boldog vagyok kérdező.


1. voltam.

2017. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Például nincs fűtésszámla! :D
2017. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert a többi emberrel együtt kell élni..
2017. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Elégedetlenek, aggódnak mert a bajok nem kicsik, nincs rendben a lelki világuk, túlhajtják magukat/őket, stb.


Meg amikor találkozol velük akkor épp a monoton napi dolgaikkal törődnek.


És még 2 A4 oldal ilyesmi sajna.


Azért szerencse, hogy sok boldogtalan ember önzetlen, szerető szívű és figyelmes.

2017. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember nem tud örülni az apróságoknak, mint pl. hogy süt a nap, háborúmentes övezetben él, nem törnek az életére, van mit ennie, van hol laknia, nincs halálos betegsége, van szép gyereke, csiripelnek a madarak, illatosak a virágok, stb., mert annyira lekötik a problémái, hogy csak arra tud koncentrálni, ami nyomasztja, arra már nem marad ideje meg energiája, hogy azzal is foglalkozzon, aminek örülhetne.

Van aki eleve nem is képes arra, hogy ezek a hétköznapi örömök boldoggá tegyék. Leszrom hogy gyönyörű az idő, leszrom hogy a szép feleségem most sütötte ki nekem a rántott húst, mert reggel dolgozni kell mennem és utálom, úgyhogy szr minden. Így nehéz is boldognak lenni.

2017. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!