Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem kedvelnek? Mikor annyira próbálkozom

Figyelt kérdés
Úgy szeretném, hogy szimpatikus legyek az embereknek , hogy többen szeressenek, de hiába próbálok jó fej lenni meg közvetlen, nem megy, nem fogok meg másokat.
2017. jún. 20. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Èn is így vagyok,de nekem az az oka hogy elèg hűvös vagyok,nehezen mutatom ki az érzelmeimet.
2017. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem irtad le milyen a szemelyiséged igy nehezen tudok segíteni. Sztem nézz ki magadnak egy bembert , azzal teremts jo kapcsolatot . Ha a tobbiek latják , akkor jobban fognak tolerálni teged. Ne legyel nagyon nyomulos , NE LOGJ KI A TOMEGBŐL! Osztalyunkban van sok olyan ember akit kinézunk , mert : okoskodik , csicska , spicli , rosszul ápolt (büdos , nem furdik , miközben lenne lehetősege rá). Ezeket próbáld elkerulni. Minden nap vegen nézz magadba , és probald meg felidezni hogy mit kellet , mit nemkellett volna. Nezd meg hogy azoknak az embereknek milyen az izlése , es probalj kicsit "tetszeni" nekik. En is igy voltam 4.be. A bandába ahova be akartam kerulni , senki se nezett jo szemmel. Aztán 2-3 honapra olyan lettem mint ők. Akkor utana baratjuk lettem , és szepen lassan elkezdtem az ő tarsasagukban visszaváltoztani a személyisegem a sajátomra. Most mindenki toleral onnan. Remelem segitettem , ha igen akkor likot kerek:) Ui.: ne 1 nap alatt várj csodát
2017. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy probalkozol. Minel inkabb nyomulsz meg erolteted a haverkodast annal jobban taszitani fogdz masokat. Ha alapvetoen ellenszenves a szemelyiseged akkor kis lepesekben probalj meg nyitni masok fele. Eloszor neten, aztan eloben. A lenyeg, hogy azokat a dolgaidat ami masoknak furan hathat ne helyezd egybol eloterbe. Es teljesen uj emberekkel ismerkedj, ha mar van egy eloitelete vkinek rolad azt nagyon nehezen fogod tudni legyurni.
2017. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!