Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha vezér egyéniség vagyok?

Baj ha vezér egyéniség vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megkaptamtam azt, hogy vezér egyéniség vagyok, hogy képes vagyok például a barátaimat is befolyasolni. Egy barátnőm mesélte, hogy múltkor az anyukájával rólam beszéltek és az anyja azt mondta, hogy olyan domináns alkat vagyok. Nem tudom eldönteni, hogy ez most rossz vagy jó. Szerintetek?
2017. jún. 20. 15:36
 1/5 A kérdező kommentje:
*megkaptam
2017. jún. 20. 15:37
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
gáz
2017. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Leírtak alapján kétlem hogy ezzel probléma lenne, de azzal annál inkább, hogy a mi válaszainktól várod a megnyugvást. Nem a legjobb, ha a kommentek alapján próbálod meghatározni, hogy "gáz" vagy-e...

Másodszor pedig, nem ismerünk, te sem írtál példát erre a viselkedésmódodra.... hát, nem tudom :D

Megfontolt, meghatározó, uralkodó, precíz, esetleg segítőkész vagy? A befolyásolás mellesleg nem mindig minősíthető rossznak szerintem, ez is több dologtól függ. Ha valaki domináns az nem negatívum, úgy hiszem. :)

16/l

2017. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Te vagy a kakas a szemétdombon?

Hogy mennyire vagy vezér, s hogy milyen vezér vagy; ezt mindenki a dugyiban jön rá, mert általánosságban elmondható, hogy erő az van, nem mindenki jóra használja.

Szerintem nem baj ha domina vagy, csak ne utasíts, hanem irnyíts, kërj, ne parancsolj. Tisztelet fontos. Szóvaal ha ezek mellé társul a dominaaancia abból csak előnyöd származhat.

2017. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ngayot tudnál borulni ha megfelelő emberrel akadnál össze. Ne hidd hogy mindenkit lehet befolyásolni. :D

A leírásból meg inkább csak egoista vagy. :D

2017. jún. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!