Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ti mit szerettek egy...

Fiúk, ti mit szerettek egy kövér lányon?

Figyelt kérdés

Lesz esélyem párt találni?

18L



2017. jún. 20. 17:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a pozitív válaszokat :)
2017. jún. 20. 22:26
 12/17 anonim ***** válasza:

A természet ellensúlyoz az esetek igen túlnyomó hányadában mindent! A kevésbé dekoratívabb hölgyeknek van sok olyan tulajdonságuk, ami a küllemre lényegesen szerencsésebb társaiknak nem adatik meg!

Humorérzék.

Aktivitás.

Belső értékek.

Intelligencia.


Speciel én is úgy vagyok a kérdéssel, hogy lehet "párduc testű", férfiszemnek kifejezetten kellemes küllemű egy nő, amennyiben "kilóg a kapanyél a szájából", - tehát megszólal valami nyilvános helyen a társaságodban és elsüllyedsz a szégyentől.


Egy dologra érdemes talán komolyabban odafigyelniük a termetesebb hölgyeknek: adjanak, figyeljenek magukra, ne legyenek igénytelenek, ízléstelen önkritikájúak önmaguk irányába.


Gyakran egy választékos, intelligensebb hangvitelú beszélgetés, egy ízlésesen megválasztott, stílusban harmónikus ruha, a természetes ápoltság illata vonzóbb tud lenni számomra, mint bármilyen kikent-kifent, nemes egyszerűséggel buta és valójában igénytelen, agresszív, kihívóan, kötekedően, fennhájazóan agyát játszó, párductestű liba.


https://www.youtube.com/watch?v=NLMIEbjlIb0

2017. jún. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az már más kérdés, hogy kifejezetten visszataszító tud az a véglet is lenni, amikor "xilofonozni" lehet egy nő bordáin. Természetesen a mási kvégletnek sem örül - mondjuk a "tulaj", de nem szabad azt sem elfelejteni azt, - ami nálad még nem játszik, - hogy sok nő nem érzi jól magát a bőrében, mert bármit csinál, nem tud "megfelelni magának a tükör előtt"! - Ez azonban többnyire attól van, hogy gyerekszülést követően nemes egyszerűséggel nem hajlandó visszarendeződni a hormonháztartásuk, - amiről aztán végképp nem tehetnek. Ráadásul a hormonokkal "játszani" nem veszélytelen, - pláne a ma "egészségügyként" aposztrofált környezetben...
2017. jún. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
nagyon sok fiú szereti a duci lányokat de egy lány sem a mackós pasit pláne a duci lányok előbb lenne esély egy normálnál ez fura de ezt így látom sajna 21f
2017. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem szépek és fantasztikusak a kövér lányok (persze akinek van alakja, és csinos az arca..) imádom fogdosni a hatalmas melleket, csapkodni a s3ggeket, gyurmázni a husikákat. Számomra nincs túl kövér nő, kivéve a tényleg kórosan elhízottakat, akiket elrettentésül mutogatnak tv show-kban. Bár voltak karcsú lányok is, akiket szerettem, egy nő ideális súlya olyan 100kg körül van. Ha nem ijesztettelek ezzel meg, kedves kérdező, és szeretnél beszélgetni, írj bátran. ;)

25/F

2017. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
a husibb lányok tetszetősebbek mert van rajtuk mit fogni :) tetszik az arcuk a hasuk , és alkarjuk hogy nem egy ropi , jobb hozzájuk simulni mint egy 40kilós csontvázhoz :D
2017. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia. Biztosan lesz esélyed párt találni. Nekem személy szerint azért tetszenek a kövér lányok mert van rajtuk mit fogni
2017. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!