Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Fiúk! Titeket zavar ha egy lányon van egy kis fölösleg?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akin van egy kis fölösleg de mindig van valakije én vékony vagyok persze csak normálisan. Nekem sose jut senki normális.. Titeket zavar ha van egy lányon egy kis fölösleg? A normális/vékony lányok már nem jönnek be senkinek? :| írjatok kort is köszi..

2014. jún. 25. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Normális alatt egy szénné gyúrt izomtömeget értesz? Mert a lányoknál egészen mást jelent a normális szó fogalma, mint a férfiaknál.
2014. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
vékony lányok a legjobbak! :) 31F
2014. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Definiáld a kis fölösleget és a normális lányt.
2014. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
21%
neked is jutna, ha nem válogatnál úgy, számold csak meg csak egy év alatt hány fiút is utasítottál el? őszinte legyél nekem!
2014. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem egyáltlaán nem jön be. de lehet, hogy a barátnődben van vmi különleges, amit több férfi előbb vesz észre.
2014. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A kis fölösleg még simán belefér, de az ne legyen több mint +5-10kg. Én mondjuk az alacsony csajokon szeretem, ha van egy kis plusz. De a vékonyak közül is van rengeteg szép, szóval nem is értem ezt a kérdést. Ha tényleg nem udvarolnak neked, akkor ott nem a vékonyságoddal lesz a gond - kivéve ha nem vitted túlzásba. Amúgy meg tényleg mit jelent a normális lány, meg a normális férfi?
2014. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
eddig csak 1 embert utasítottam el akinek nagyon nagy arca van és arrogáns..
2014. jún. 25. 13:02
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

akin van egy kis felesleg az már nem is lehet normális?

kellenél te a francnak xd

2014. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as!

Látom sokan szövegértési problémában szenvednek... Köztük te is. A normális-t testalkatra írta, ami teljesen jogos, mert orvosilag is van egy normál testalkat.

2014. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésedet annyira. Vagyis de, csak úgy érzem, hogy jó nyakatekerten tetted fel.


Szoktak nálad egyáltalán próbálkozni fiúk? Vagy még azt sem?

2014. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!