Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem tudjuk miben vagyunk...

Miert nem tudjuk miben vagyunk tehetségesek?

Figyelt kérdés
A többség nem tudja. Az emberek 80%-a.

2017. jún. 20. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem próbáltátok kideríteni!
2017. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki jó több dologban is. Ém legalábbis tudom magamról, hogy gyerek koromban sok minden érdekelt és sok mindenhez volt érzékem. Aztán az egyiket fejlesztettem és foglalkoztam vele, a többi meg kimaradt az életemből. Mindenkinek vam valami amiben jó, csak nem találta meg, nem kísérletezett. Pedig az élet rövid
2017. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert nem fordítunk elég időt a kellő önismeretre. :)
2017. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert az életünk nagy része arról szól, hogy uniformizálni próbálnak minket. Az óvodától kezdve azt verik a fejedbe, hogy elsősorban a társadalom tagja vagy és csak másodsorban szuverén lény. Azt tedd, amit mondanak, teljesíts egyforma színvonalon minden területen, máskülönben nem vagy jó, buta vagy, semmire se viszed. Ha ezt kellően sokszor hallja a gyerek, el is fogja hinni, és kiégett egyenfelnőtt lesz belőle, akinek soha nem lesz lehetősége új dolgokat kipróbálni, csak játssza a ráerőltetett szerepet, amíg bele nem hal. Az a legszomorúbb az egészben, hogy sokan mindezt tényleg normálisnak, "az élet rendjének" tekintik.
2017. jún. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!