Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy a zene miatt...

Lehetséges, hogy a zene miatt rossz az életem?

Figyelt kérdés

Néhány hónap múlva töltöm a 18-at és hím vagyok.


Kb hatodikos-hetedikes korom óta rappet hallgatok. Manapság amcsit, magyart, németet, albánt meg mindenfélét (kivéve Mr Bustáék, meg a legtöbb amcsi trap-rap).


Köztudottan a rap nem elsősorban egy vidám műfaj, kiváltképpen mivel pl én imádtam nyolcadikban hónapokon át Anonim MC albumát hallgatni, amelyben folyamatosan arról beszélt, hogy öngyilkos lenne meg, hogy kilátástalan az élete, de ugyanígy vagyok Eminemmel is, meg igazából mindenkivel.


Aki meg vidámabb dolgokról ír, az is elég sokat mesél a drogokról, a gyilkolásról, a prostikról..stb

A baj annyi, hogy én éveken keresztül 90%-ban nem is hallgattam mást.


Erőteljes szociális fóbiám van, állandóan iszonyat pesszimista vagyok és csak úgy általánosságban nincs kedvem élni.


Aztán néhány napja elkezdtem dubsteppet hallgatni, ami nekem mindig is tetszett, mert számomra ez a bulizene, bulikban is imádom. És azóta tök jó kedvem van, fel vagyok dobva, pedig semmi jó dolog nem történt velem, sőt...


Hogyan ne vegyem túl komolyan a rapperek szavait? Vagy mit csináljak?


Szinte biztos vagyok benne, hogy e zene miatti túlzott fanatizmusom miatt vagyok ennyire borúlátó.


2017. jún. 21. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

És ha terroristákat hallgatsz, az is leszel? Kb ennyire kell komolyan venni őket. De az biztos, hogy ami körülötted van, az befolyásolhat.

Hallgass inkább vidám zenét.

2017. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinnem. Az biztos, hogy ok okozatrol beszelunk, de a sorrend nem jo. Nem azerr van rossz eleted, mert ilyen zeneket hagatsz. Azert hallgatsz ilyen zeneket, mert erre vagy befogado, ezt vonzod be. Erre vagy nyitott az alapjaraton pesszimista eletszemleleted miatt
2017. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szeretem a gothic metalt de mégsem töltöm a szabadidőmet temetőkben stb...

Ha úgy működne a dolog, kb ezt meghallgatja valaki, aztán megy a vonat elé. :D

https://www.youtube.com/watch?v=TRI5QLHbs9I

2017. jún. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!