Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mitől érzitek magatokat...

Ti mitől érzitek magatokat különlegesnek, szépnek vagy jó képűnek, meg egyedinek?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Semmitő. Nem vagyok se szép, se különleges. Átlagos vagyok. És ez így van rendjén.
2017. jún. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
nem csak annak érzem magam hanem tény, hogy jóképű vagyok
2017. jún. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Attol, hogy ertelmesebb vagyok mint a sokeves atlag, es nem azzal foglalkozom, hogy ugyan mire van meg szuksem ahhoz hogy szepnek vagy kulonlegesnek vagy jokepunek erezzem magam (meg hogy hogyan kaphatnek csilliard likeot valami ujabb fb vagy insta vagy twitter fotomra csak hogy masok irigykedjenek a "tokeletes" alakomra, vagy eletemre, vagy hogy en se maradjak le a tobbiektol), hanem elfogadom magam olyannak amilyen vagyok, es igyekszem a lehetosegeimet es adottsagaimat (meg mindig nem a kulsosegekrol beszelek) a leheto legjobban kihasznalni es kamatoztatni, hogy minel jobb, sikeresebb es teljesebb eletet eljek!
2017. jún. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Bennem sincs olyan, hogy szeretnék különleges, szép, vagy egyedi lenni, ettől függetlenül képtelen vagyok beilleszkedni az osztályba. Régen egyébként azt gondoltam, hogy bármit mondhatnak rám, csak az unalmas jelzővel ne illessenek. Most már én mondom magamra azt, hogy unalmas vagyok. :DD
2017. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Különlegesnek éreztem magam a gondolkodásom miatt, de mivel ez egy random világ, így nem értem el vele semmit.

Jóképű nem vagyok, egyik barátnőmnek sem hittem el.

Egyedi sem vagyok.

2017. jún. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Sem egyedinek, sem különlegesnek nem érzem magam. Szépnek akkor, ha eleget aludtam vagy épp jól bekajáltam.
2017. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Rólam is mondták,hogy jóképű vagyok. Nem mindíg hiszem el. Vannak belső problémáim. Nem egyszerű.
2017. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki egyéni individuum, vannak saját gondolatai, saját képességei, amiben jó; vagy például lehet valaki kiemelkedően kedves, kiemelkedően empatikus, vagy kiemelkedően jó logikai képességekkel rendelkező; vagy pl nagyon kreatív -és tehetséges valamiben; van mindenkinek saját ízlése (jó esetben:)) pl ruhák - kaják -zenék terén. :):):)
2020. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!