Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírok MINDENEN? Miért...

Miért sírok MINDENEN? Miért vagyok ennyire érzékeny? Ezen lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, nagyon sírós vagyok. Legtöbbször nem azért sírok, mert szomorú vagyok (ez is megesik mondjuk néha néha) hanem mert ez az első reakció ami kijön belőlem, esetek szinte mindegyikében és magam se értem, hogy most miért érzékenyültem el, és ha én egyszer elkezdtem, akkor nagyon nagyon nehezen tudom csak abbahagyni. Amikor már majdnem túl vagyok rajta akkor eszembe jut hogy sírok, és azért elkezdek sírni. Ha valakivel csak egy piti témáról is vitatkozok, akkor is arra eszmélek, hogy remeg a hangom és könnyezek. De például van ez a reklám amiben egy kis kutya futosgál a fűben, háttérben egy kisfiú énekel, és én ilyenkor elképzelem, hogy a kiskutya énekli, és elkezdek ezen könnyezni. Nem értem.

Nap mint nap megkapom, hogy úgy reagálok dolgokra mint egy 10 éves, de egyszerűen nem tudom megállni. Ezen hogyan lehetne változtatni, ha egyáltalán lehet? Más is van így?



2017. jún. 22. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Saját magadat próbáld tudatosan befolyásolni, ha tudod. De te ilyen vagy, lehet a szervezetednek szüksége is van a sírásra ilyenkor, hogy a stresszt okozó hormonokat hamar ki tudja küldeni.
2017. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez normális. Van, aki ilyen.

Amúgy tényleg cuki az Advantix reklám

2017. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azon sírni, hiszen olyan arik azok a kiskutyák, ës az a gyermek hangja, aki a "kutyus hangja." Mindig feldob, ha látom.
2017. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azon sírok, hogy milyen aranyos. Amikor először megláttam, azt hittem eldobom az agyam, nagyon cuki, tényleg. :)) Azt se tudtam, mit reklámoznak, arra sosem figyeltem!
2017. jún. 22. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy egyébként hány éves vagy?
2017. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19
2017. jún. 22. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kullancsírtó csepp, ha jól tudom. Amúgy a vége "köszönjük gazdi az advantixot" :)
2017. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!