Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretek valakit, aki...

Miért szeretek valakit, aki amúgy egyáltalán nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem itt, mert őszintén nem értem, mert semmi, amit csinál, nem szimpatikus, másokban se szeretem, ha olyanokat csinálnak, mint ő, úgy érzem, hogy egyáltalán nem is kedvelem, de mégis rá gondolok és vele akarok lenni, mással el se tudnám képzelni magam. Semmi nem köt hozzá, meg is bántott, és nem tudom, hogy mit szeretek benne. Mit gondoltok?

2017. jún. 22. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen korú és nemű vagy? Ez is számít.
2017. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na, nálam ilyen még nem fordult elő. Ilyenről még nem is hallottam. Ha valaki nem szimpatikus, megbánt, nem tudom szeretni. Bocs kérdező, de véleményem szerint fordítva vagy bekötve! El fog múlni. :)
2017. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet mártír típus vagy.
2017. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok jelenleg... :D

Komolyan nem értem, hogy mi tetszik benne... Talán csak a sok vicces emlék köt hozzá, esetleg az, hogy kedves velem -na ezeket nem remélem, mert ebből hosszútávra nem lehet "építkezni" :D

Nem tudom, miért, de ezt meg kellett osztanom. Sry guys.:l

2017. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán mert jól néz ki, és a fizikai vonzalmat összekevered a szeretettel. Én egy pár fiúval úgy vagyok, hogy szívesen járnék vele, ha nem lenne akkora k_retén. De olyat egyikre se tudnék mondani, hogy szeretem, mert a szeretethez nem elég egy helyes pofi, hanem mint embert is kedvelnem kell.


17/L

2017. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
K.É.M.I.A.
2017. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, köszi mindenkinek, igen, lehet hogy fordítva vagyok bekötve
2017. jún. 23. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!