Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha nagyon szeretek...

Normális ha nagyon szeretek egyedül lenni?

Figyelt kérdés
26éves vagyok, és azt vettem észre egy ideje hogy megöritenek az emberek, mondhatnám hogy antiszociális lettem, de nem, néha "rámjön" hogy huuude mekkora partyarc leszek most a hétvégén meg hogy milyen jó lesz a haverokkal lenni kicsit, de ez egy este alatt hamar le is megy bennem és kb fél évre is bezárkózok magamba, egy csomót kamuzok a barátoknak ha megbeszélt program van és mikor lemondom totálisan megkönnyebbülök h nem kellett velük lennem, félre ne érte senki, szeretem öket de van ez a fura tulajdonságom, szeretek egyedül lenni, kapcsolatot is ezért nem akarok, mert olyan rohadt jol erzem igy magam, ez egy 3éve van nálam kb... lesz olyan h "kinövöm"?!

2017. ápr. 14. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Normális.
2017. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Senki sem egyforma, nem lehet mindenki társaságrajongó. :)

Néha egyedül is kell lenni, magunkra időt szánni, elmélkedni akár. Én is ilyen vagyok. Sokszor szívesebben vagyok egyedül, mint barátnőkkel, barátokkal, rokonokkal, akárkivel. Néha én is "nyűgnek" érzem, ha találkoznom kell valakivel, máskor meg társaságra vágyom. De mostanában én is inkább magamban lennék, vagy elmennék egy csendes parkba, erdőbe és kikapcsolódnék.

Kapcsolatra sem igazán vágyom, az a helyzet.


Nem tudom, normális-e, de talán nincs is normális ember, mindenkinek van valami furcsa szokása, vagy ilyesmi.


Én csak azt remélem, hogy ha valaki egyedül akar lenni, akkor azt békén hagyják, és nem zaklatják. Nincs annál rosszabb, mint amikor nem tartják tiszteletben a másik akaratát.

2017. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normalis teljesen. En pl ha van szabadidom csak itthon dolgozom, amugy meg kocsmaban dolgozok es szeretem. 😀
2017. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, itthon csak vagyok, nem dolgozok.
2017. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket, "megnyugodtam" ;)
2017. ápr. 14. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!