Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a baj? Átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj? Átlagos kinézetű, értelmiségi, kicsivel átlag feletti jövedelemmel rendelkező 30-as férfi vagyok. Egyszerűen nem találok magamnak társat. Soha nem voltam igazán sikeres a nőknél, elég későn kezdtem el az ismerkedést.

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl tapasztalt, egy komolyabb kapcsolatom volt 28-29 évesen. Előtte csak rövidebbek. Egy éve nem volt senkim. Kezdek belefásulni a magányba és a kudarcokba. Jó lenne kideríteni mit csinálok rosszul. Nincsenek nő ismerőseim, akiktől ezirányban érdeklődhetnék.

2017. ápr. 7. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te vagy a SZE-s mernok ugye?
2017. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Látom, nem ismered a "kérdés kiemelése" opciót...

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2017. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen.
2017. ápr. 7. 10:43
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Itt minden csunya ffi atlagosnak mondja magat es sirnak,hogy ok csak egy atlagos lanyra vagynak. Es akkor belinkelik egy modell csaj smink nelkuli,tornacipos-polos fotojat.
2017. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezek a tulajdonságok semmit nem jelentenek.

Lehet van egy kis homo beütésed, valójában ápolatlan vagy stb.

2017. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: tudom a szintemet, akit felette érzek meg sem próbálom. Nem Palvin Barbira hajtok...

Utolsó: nincs homo beütésem, foglalkozom a külsőmmel.

2017. ápr. 7. 12:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet, a hercegnők még a te korodban is a kastélyukban várnak téged. Akik pedig nem, azok már elkeltek.
2017. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Na én pont az ilyen férfiaktól menekülnék, akik azt hiszik elég az átlagos kinézet vagy egy átlag feletti jövedelem ahhoz hogy barátnője legyen...

Ezen felül mit tudsz felmutatni? A normális nők szemében nem csak a jövedelem számít meg az értelmiségi foglalkoztatottság, hanem hogy belül mi van. Nem ártana esetleg errefele körülnézned magadban.

21N

2017. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Körülnéztem. A barátaim, kollégáim, családtagjaim, eddigi lányok, exem, jó embernek tartanak. Valószínűleg önző, nagyképű, hazudós nagy dumás asshole-nak kellene lennem, mert a valóságot látva inkább ez kell a nőknek...
2017. ápr. 7. 13:28
 10/14 anonim ***** válasza:

A 4-es vagyok.


Küldj egy fotót, abból sokminden kiderül. Őszinte véleményt mondok, segítő szándékkal.

2017. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!