Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mikor minek a hatására...

Miért mikor minek a hatására lesz sok ilyen lány igénytelen 25 fölött? Ők már félig feladták az életet?

Figyelt kérdés

Tudom kapok itt majd hideget meleget!

Szerintem minden kislány egy hercegnőnek születik. Ki gazdagságba ki szegénységbe, kinek úriemberek szülei, kinek nem földműves de parasztok eddig oké. Legkésőbb 23 éves korára aki szegény igénytelen családba született és nem is taníttatják ki akkor is félig- meddig önálló lesz ízlés terén.Magának vásárol ruhákat, ő dönt sok mindenben az életéről. Megtanul alapszinten sminkelni. Mostanában társkeresőzöm, sok 25 feletti lány felrak jó képeket magáról, facebookon vagy élőben kiderül,hogy nem így néznek ki. Sok nem tud alkatának megfelelően öltözni,gagyi kínai cuccokban jár,(nem az árával van baj, inkább a szabásával) szempillájukkal és szemhájukkal merényletet követnek el, festékcsomók....

És persze alsóközépkategóriás pasit akarnak minimum.

Sírnak, hogy ők milyen túlsúlyosak. Ha 22 évesen elkezdenének fogyni, tudatosan étkezni odafigyelni, 25 éves korukra szerintem látni lehetne eredményt.Stb...

Olyanok is írhatnak akik tapasztalnak ilyen dolgokat.



2017. jún. 25. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
"Tudom kapok itt majd hideget meleget! " Mert ez volt a célod. :)
2017. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez egy oylan készség, mint pl. a zenei hallás. Nem mindenkinek van.

És tanulni is kell hozzá, mert attól, hogy van zenei hallásod, még nem leszel zeneértő, képzett hangú, hangszeren játszó.

Jól sminkelő és jól öltöző is csak megfelelő végzettséggel leszel.

Ha neked fontos ez a készség, akkor szelektálj eszerint, de ne várd el, hogy mindenki ilyen legyen.

2017. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Sok olyan lány van,aki nem ilyen,keress közülük,nyilván valóan akiket felsoroltál,nem neked valóak.Az hogy mitől lettek ilyenek,az sok mindentől függhet.lehet őket nem befolyásolta a média,és nem olyan környezetben nőttek fel,ahol ez számított volna,vagy tényleg csak szar ízléssel születtek(már ha létezik olyan,hogy születni lehet vele)
2017. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

"Jól sminkelő és jól öltöző is csak megfelelő végzettséggel leszel. "


Ez mondjuk baromság,nehogy elhidd neki.:D

2017. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4: Mondjuk én pont egy olyan nő vagyok, aki nem vágja-keni fejből, hogy milyen arcformához milyen nyakkivágás áll jól, és milyen színű bőrhöz milyen színű ruha, bocsi.

És amíg nem olvastam róla egy cikket 30-as éveimben, eszembe sem jutott, hogy ilyesmi számít bármit is a megjelenésben.

Én egyáltalán nem látom az ilyen dolgokat, nincsen szemem hozzá, nagyjából nulla különbséget látok az emberek külsejében.

2017. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

"szerintem minden kislány egy hercegnőnek születik"


Ez baromság. Amúgy kérdező, te igényes vagy? Figyelsz normálisan az öltözékre, dús hajad csak megfelelő fodrász vághatja divatos fazonra? Jársz sportolni?


Bocs az offért és nem személyeskedni akarok, de én meg azt tapasztaltam, hogy ilyen kritizálást olyan férfiak nyomatnak, akik közelében sincsenek az "alsóközépkategóriának".

2017. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn férfiből se az igényesebbje van fent.
2017. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

"sok 25 feletti lány felrak jó képeket magáról, facebookon vagy élőben kiderül,hogy nem így néznek ki"


Még az is lehet, hogy valaki nem tudja, mi a különbség egy fotó és a valóság közt, és szó sincs igénytelenségről...

2017. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8as kifejtenéd?? Tàrskeresőn magasról 30-45fokos szögben készìtett arc-mell képekre gondolok. Vagy csak arcképekre

Többiek: arról beszélek amikor a szempillàk közt rögök vannak két szem különbözően van kihúzva sok a festék...

2017. jún. 25. 16:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy ilyen apróságokba belekötsz. Aztán meg csodálkozol hogy egyedül fogsz megszáradni. Én minden nőben a pozitívumokat keresem. Puhos? Viszont szép az arca és dekoratív. Deszka? Viszont vörös amit imádok(ahogy a barnát, szőkét, feketét, kéket, pirosat..) Alacsony? Viszont arányos és aranyos. Magas? Hátulról tolva nem kell görnyednem. Te is SOKKAL JOBBAN TENNÉD, ha a pozitív dolgokra koncentrálnál, nem pedig eldobnál egy lehetőséget egy elb@$zott szemkifestés miatt!!
2017. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!