Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy igénytelen emberből...

Egy igénytelen emberből hogyan "varázsolnátok" igényeset?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és nagyon elhanyagoltam magam. Tanulásban és kinézetben is.

Hogyan változzak meg?


Úgy gondoltam, hogy először veszek 2 farmert és 2-3 pulóvert mivel szörnyen kevés ruhám van. A cipőm sem a legjobb de azt majd karácsonyra kapok, addig jó a mostani.


Nem igazán szoktam tisztálkodni ( hát na...) tehát 1 tusfürdőt, 1 sampont, 1 fogkefét+fogkrémet, 1 dezodort mindenképpen be kell szerezni. Karácsonyra biztosan kapok ezek közül valamit szóval addig nem is akarom őket megvenni, ha jól tudom karácsony után úgyis leáraznak mindent.


Elkezdtem a Fegyencedzést a 4-5-6. lépésektől, hogy legyen valami formám is. Testnevelés órán nem sok mindent csinálnunk.


Mint említettem tanulásban sem jeleskedem viszont erre semmi ötleltem.


12/F



2014. okt. 28. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Arra esetleg a tanulást tudnám ajánlani.


Tisztálkodási szerekkel és fogkrémmel, fogkefével nem várnék Karácsonyig, már így is írtó büdi lehetsz és gondolom a fogaid is rosszak és a szád is rossz szagú.

2014. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha ez nem vicc kérdés, akkor felvetődik a következő: És akkor karácsonyig nem is fürdesz? Nem mosol fogat, sem hajat? Ezeket már ma szerezd be szerintem! Ártani nem fog. ;)


Tanulásra: a feneked leteszed a székre, a nyitott könyvet magad elé az asztalra, és elkezdesz szépen magolni belőle.. Valami megragad, és máris okosabb leszel! :))

2014. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen helyes hogy ezeket beláttad.

kevés ruha miatt nem leszel igénytelen, ha mosva vannak, nem szakadtak.

én is először a dezodort meg fogkefét szerezném be.

tusfürdő gondolom van otthon, a szüleid nem fürdenek?

tanulásban meg tanácsot nehéz adni. amik mennek tantárgyak azokra még erősíts rá. ami kevésbé megy, abból csinálj házit, foglalkozz vele.

akiknek általánosban gondjai vannak a tanulással, sajnos középiskolában sem lesz könnyebb helyzetük, mivel sok minden egymásra épül.

gondolom nem álltok jól anyagilag, a szavaidból úgy értem. ez esetben ha nagy városban élsz, nézz szét a turkálókban. felsőkből nagyon jókat lehet kifogni. nadrágot inkább boltban vegyél.

2014. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem a tisztálkodási szereket minél előbb szerezd be, mert hát az emberek nem nagyon szeretnek büdös ember közelében lenni, és hát azért valljuk be elég égő ha valaki büdös, szval azt mindenképp. Minden nap tisztálkodj minimum egyszer és használj fürdéskor szappant is. A ruha is jó ötlet bár elég kevés :D. Az járjon mindig a fejedben hogy az emberek nem szeretik a büdös és elhanyagolt embereket és arra hogy így elég nehéz is lenne barátnőt találnod. :D Szval, sok sikert!
2014. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Büdös azért nem vagyok :D

Szoktam fürödni, csak nem éppen úgy ahogy kéne, vagyis amikor kéne :P

2014. okt. 28. 15:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vedd a tisztálkodási szereket, mert ha a célnak megfelelően használod őket, akkor azok bőven el is fogynak még karácsonyig
2014. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Addig használom ami azt ami itthon van :)

Fogkrém pont nincs, szóval azt akkor muszáj lesz vennem.

2014. okt. 28. 15:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Naponta legalább kétszer kell fogat mosni, és a hajadat is tedd rendbe, mossad és vágasd le.
2014. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Miért kellene levágnom hajam?

Fiú létemre hosszú hajam van és koszosan valóban szrul néz ki de ha rendesen megvan mosva a lányok is megfordulnak utánam.

2014. okt. 28. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneknek nincsenek szülei, vagy mi? Én is igénytelen voltam, most már azért átlagos vagyok szerintem felnőtt koromra, de anno azért anyám keményen rám szólt, hogy takarítsak magam után, mossál már hajat, miért nem mosol fogat...

De komolyan?

2014. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!