Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális? Szerintetek?

Ez normális? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy nagy erdekes tortenettel allok elo jo EMBEREK.

Volt egy almom ahol egy dultani orakban lettem erre az alomra figyelmes, mert akkor tortent ez az alom amiben megalmottam ezt a szornyuseget vagy csodat? Nem tudom eldonteni. Szoval arrol van szo hogy almodtam egy nőrol aki engem szeretet es en is szerettem ot mert ugy jo volt. Na de valamiert nagyon kolcson hatasos lett ez a szerelem. Nem ertettem mi tortenik igazan. Utana felbredtem es teljesen izadt voltam :/ es az agyis az volt. Nagyon megvoltam remulve juj juj juj. Utana felkeltem az agyambol es csinaltam kajat mert jottek at a vendegek. Korubelul 3 forol van szo. Csinaltam nekik tesztas hust vagy valami ilyesmi volt. Nagyon izlet nekik. Roviden annyi hogy akkor is eszembe jutott az almom. Szerintetek?

26/F


2017. jún. 25. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális-e az,hogy 26 éves férfi létedre nem tudsz helyesen írni és fogalmazni?Én is kételkednék. :)
2017. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves troll!


Ilyen melegben az izzadás bekövetkezésére nagyobb a valószínűség :)

2017. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!