Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig elhagyom a telefonomat....

Mindig elhagyom a telefonomat. Hogy "szokjak le" erről?

Figyelt kérdés
Tehát most egy nem túl jó telefonom van, még a ballagós pénzemből vettem egy sg j1 telefont ez olyan 30e volt akkor. Most nyáron elkezdtem dolgozni hogy vegyek magamnak egy jobbat. Egy huawei p9 lite-ra gondolok de lehet ha többet összemelózok megveszem a p10 lite-ot vagy a rendes p9-et nem tudom még. De a lényeg hogy ezek a telefonok nagyon drágák. Oké hogy ujjlenyomatolvasóval nem tudja senki feltörni, de nem tudom milyen erős ezeknek a biztonsága, mégis ellophatják már csak gonoszságból is. Nekem meg gyakori hibám hogy ha órán használom vagy szünetben megnézem az időt nem fészkelődök (mert hát feltűnő) hogy betoljam a zsebembe csak belököm a padba és ha máshol van óránk akkor sokszor otthagyom mert hát elfelejtem. És hát eddig mindig mázlim volt mert leadták a titkárságon vagy már tudták hogy én vagyok az "elhagyóslány" és leadták az oszimnak, de ez ha egy drágább telefonnal történik lenyúlhatják. Bár én mondom még most elég jó sulinak tartom ezek után. De a lényeg. Hogy tartsam mindig észben a telefonomat? Vagy hogy akadályozzam meg hogy elhagyjam? Nektek nem volt régen ilyen szokásotok? Valami tipp jól jönne ezzel kapcsolatban. Már ha lehet erre tippet adni. Köszi a segítséget. 17/L
2017. jún. 25. 21:13
 1/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:
10%

Iskolában vagy.

Reggel beteszed a táskádba, délután kiveszed.

2017. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de szükségem van rá valamikor telefonálni meg mindig nézem az időt.
2017. jún. 25. 22:11
 3/4 Psycho ***** válasza:
88%

Szerintem próbáld hozzászoktatni magad, hogy olyan helyre lököd be, ahonnan egyrészt hamar eléred, másrészt ha ottfelejted, akkor is "nálad marad".

Ha a zsebed nem játszik, akkor lehet pl. tolltartó, ha elég nagy.

2017. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Az idő megnézéshez elég egy pár ezer forintos karóra. Nem kell 100 ezer forintos csúcsmobil, hogy tudd hány óra van.
2017. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!