Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez a család...

Szerintetek ez a család mennyire normális és mennyire higiénikus?

Figyelt kérdés
Az anya heti 1-2x fürdik a srác 33 éves és nem tud megfürödni rendesen egyedül, kell az anyja segítsége a hajmosáshoz, amúgy mentálisan ép... AZ apja nem fürdik, csak 1-2 havonta egyszer, csak a pincében egy lavorban, mossa a seggét és ennyi. a srác nem borotválja meg magát, és heti egyszer mos hajat az anyjával. Az anya kint mászkál az utcán pucéran, vagyis egy bugyiban és lógó csöcsökkel, és már rá is szóltak. Vicc a kövön hogy az apja valami komoly pozicióban volt az onkormányzatnál. Szerintetek ez a család mennyire ép? Mennyire higiénikus? mennyire normális?
2017. jún. 25. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, és az sem, hogy Neked ezt meg kell kérdezned.
2017. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez sem nem az én, sem nem a te dolgod.
2017. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
A tesókkal laksz egy telepen vagy mi? :D
2017. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És mindezt te honnan tudod, te vagy a 33 éves ?


Én nagyon csipáznám őket szerintem, bírom az ilyeneket. Bugyi + lógó csöcsök :D

2017. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy te ezt magadtól nem tudnád eldönteni, és hogy ezt külön meg kell kérdezned, hogy tudd...
2017. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!