Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztaat, aki lúzer volt?

Tapasztaat, aki lúzer volt?

Figyelt kérdés
A lúzerségből,hogyan lehet kikerülni?Megtörtént esetet irhatok hozzá saját ill.más emberek életét,hogyan vett 180 °fordulatot az élete,hogyan sikerult.

2017. jún. 26. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen más közegbe kerül az ember, akkor TALÁN sikerül, hisz ott tiszta lappal kezd.
2017. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem egy értelmes, helyes srác lehetsz, aki nemsokára becsajozik, és majd jókat mosolyog azon, hogy anno ilyen kérdéseket írt a netre aggodalmában. :))
2017. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

180 fokos fordulat ha sikerul is az biztos nem egy csapasra hanem apro lepesenkent megy. Sok ido, turelem es intelligencia kell hozza.

Uj kozosseg is segit. Elmondom roviden:

Altalanos iskolaban maximalisan hatranyos helyzetu luzer voltam. Kozepiskolaban az elso osztalyommal ez 10 fokot javult de meg mindig luzer. Atkerultem masik suliba ott tiszta lappal kezdtem es javult a helyzet mèg vagy 150 fokot.

Aztan munkahelyekem hasonlokepp.

2017. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam lúzer visszahúzódó akit mindig piszkált valaki most sem vagyok olyan nagymenő de én észre sem vettem,hogy abbahagyták egyszerűen egy idő után engem nem zavart,hogy piszkálnak,mert elég gyerekes viselkedés volt tőlük ők voltak 14-15 évesek én pedig 12 és a ruháimmal a dolgaimmal a bénázásaimmal piszkáltak de egyszer csak azon kaptam magam,hogy nevetek azon amit mondanak rám és igy leszáltak rólam egy kicsikét és most pedig kezdek kialakitani velük barátságot ez nagyon furcsa. Amugy meg csak annyit kell tenned,hogy nevetsz egy jót rajta,mert tudod,hogy figyelmet keritenek rád :)
2017. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-essel egyetértek, a teljesen más közeg számomra is bevált :)
2017. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok teljes mértékben túlságossan inteligens,nagyon félénk ,jó kislány vagyok,nekem a gyermekkorom is rossz volt.Sokat bántalmaztak lelkileg is.és úgy érzem nem találom a helyemet ebbe a világba
2017. jún. 26. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!