Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes nők miért rendelnek...

Egyes nők miért rendelnek mindent az anyaságuk alá?

Figyelt kérdés

Nekem ugyan nincs gyerekem, de nem értem ezt a hozzáállást.

Több ilyen ismerősöm is van, akik, miután meglett a gyerekük, levágatták a hajukat, elhíztak (nem azonnal), ronda ruhákat kezdtek hordani csak azért, mert ők most már anyukák, csak a gyerekről lehet velük beszélgetni még évek után is, fel vannak háborodva, ha valakinek nem a gyerekek (vagy az ő gyerekük) körül forog az élete non-stop, stb.


Csak nekem fura ez, vagy ez normális?



2017. jún. 26. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Bele lehet ebbe szépen magyarázni például az "állati ösztönöket" - mivel már van gyerek, nem kell foglalkozni a párválasztással, ergo nem kell szépen kinézni.
2017. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, az ilyen szülők tipikus mártír alkatok, akik majd később a gyerekük orra alá dörgölhetik, hogy "annyi mindent megtettem érted", pedig senki se kérte tőlük, hogy hordjanak mackónadrágot és hízzanak el. Azt hiszik, ebben nyilvánul meg az anyai szeretet, pedig nem, sőt! Hosszú távon idegőrlő egy gyerek számára egy ilyen mártír szülővel együtt élni. Attól, mert valaki kipottyant egy gyereket, még nem kell elhanyagolnia magát. Persze, nem kell napi 3 órát kozmetikusnál tölteni, de szerintem a "mindenem feláldoztam érted" szövegből senki se kér.
2017. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Amíg nem volt gyerekem, engem is fárasztott a csak a gyerekről beszélő "jujképzeldjönazelsőfogacska" hozzáállás. Ez nem mártírság, meg bele$z@rás mert már nem kell jól kinézni ez baromság. Itt időhiányról beszélünk. Más lett az érdeklődési kör, ennyi. Most az fáraszt hogy "jujdejóbulibavoltam".
2017. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Csak neked, meg a hasonlóknak fura, másoknak ez normális.
2017. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Fogadok te vagy az a nyomorék, aki nemrég kiírt egy gyakorlatilag ugyanilyen kérdést levágott hajú anyukákról, akik már nem illenek bele a "trófea feleség" kategóriába...

Nem lehetne csak egy k..rva napra abbahagyni a nők folytonos bszogatását?

2017. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

75% neked meg mi bajod van??

De tényleg, érdekelne.

Bántott téged valaki?

Már meglátom a százalékodat, és valami nő kérdés, fix, hogy anyázás lesz benne.

2017. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Pedig igaza van. Valami miatt mindig megy a savazás, valakit mindig le kell nézni, hogy adott ember jól érezze magát.
2017. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 Az fix, hogy minden egyes nap ki lesz írva x degenerált "miért ilyenek a nőőők???" kérdés, de ebben az esetben legalább ne hasznosítanák újra a saját kérdéseiket szinte szóról szóra...
2017. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2017. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit kell érteni pontosan a "ronda ruhák" alatt??
2017. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!