Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs az embereknek...

Miért nincs az embereknek önkritikájuk?

Figyelt kérdés

Mióta nyár van rosszul vagyok a városban az emberektől. Elhiszem hogy meleg van, nekem is melegem van, de amilyen testalkathoz amilyen ruhákat vesznek fel...

Nagyon sok dagadt nő hófehér átlátszó felsőben van.

Én sem vagyok vékony, sőt... de tudom hogy a fehér szarul állna, főleg ha átlátszik. Én még egy térdig érő nadrágban meg egy sima pólóban is rosszul érzem magam, aki meg 3x akkora mint én majdnem bikiniben jár. Még itthon sem vennék fel hasonló ruhát, nem még a város közepén, aztán rám néznek furán mert nem ilyesmibe járok... Szerintem undorító.

Meg amikor a 40 kilós csaj felveszi a hónaljáig felérő p*csanacit és semmi segge nincs...(Bár ha lenne és úgy lenne ki, az sem lenne sokkal jobb.) borzasztó szerintem. Velem van a baj hogy ezeket nem tartom normális dolognak?

Tükörbe nézni luxus elindulás előtt? Azért a városban láthat több száz ember is, ennyire nem érdekli őket hogy hogy néznek ki?



2017. jún. 27. 09:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/129 anonim ***** válasza:
42%
Detto ugyanaz a véleményem,engem is megbotrankoztat ha egy 120kilós nő villant!
2017. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/129 anonim ***** válasza:
100%
Van, amiben egyetértek, van, amiben nem. Én az átlátszó ruhát minden értelemben rossznak tartom. De szerintem ez összetettebb kérdés. van, aki kövéren szoknyát hord, meg mindenféle csinos dolgokat, és úgy veszem észre, hogy a legtöbb ember így van róla jobb véleménnyel, mert csinosnak gondolják, meg azt látják, hogy ad magára. De nyilván ehhez kell ízlés is, pl. nem cicanadrág hosszú fölső nélkül, meg ilyenek. Igazából szerintem van egy határ, hogy ki mennyire mások kedvéért, és ki a meleg miatt öltözködik, és ez mindenkinek máshol van. Annak is igaza van, aki azt monda, hogy attól, hogy kövér, nem fog megsülni, és annak is, aki felhívja a figyelmet rá, hogy nem áll jól neki egy-két ruha. Én a haskidobós ruhát nem értem egyes nőktől, főleg fesztiválokon. Szerintem egyébként van az a hőfok, ami fölött nem az önkritika a lényeg, én nem vagyok nagyon kövér, de megértem, hogy sok ember nem bírja a nyarat, én is utálom. Van egy hőség, ami fölött lesz...ják, hogy néznek ki.
2017. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/129 anonim ***** válasza:
62%
Hasonló a véleményem bár nem szokásom kinyílvánítani. (14/L) Az osztálytársaim mind ilyenek nagyrészt. A legtöbb ember elfogadja önmagát látszatra. Én nem,ezért látom ezeket a dolgokat furcsának. Szerintem úgy gondolják ha máson jól áll egy adott ruha és még divatos,menő is akkor én is ezt fogom hordani. Nem érdekli őket hogy 30 kg-val nehezebb vagy mások a testi adottságai. Az meg a másik ,hogy ISKOLÁBA olyan nadrágban,szoknyában mennek a 10-14 évesek,hogy kilóg a seggük. (Nyilván lányokra gondolok) És engem neveznek furcsának. Köztük és köztem annyi a különbség,hogy nem megyek feltétlenül a tömeg után. :)
2017. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/129 anonim ***** válasza:
90%

Igen, veled, és a hozzád hasonlókkal van a baj. Mert hát ugye mi a f aszért kell mindenkinek a másikkal foglalkozni?

Érdekes, engem nem érdekel, ha a fent felsoroltakat látom. Sosem ítélek el senkit azért ahogy kinéz. Ahogy az sem érdekel, rólam ki mit gondol. Tényleg muszáj az embereknek egyfolytában a másik felett pálcát törni? Nem lehetne csak simán egymás mellett élni?

Attól, hogy valaki kövér, még k urvára nem fog 40 fokos melegben nagykabátban megrohadni, ahogy a forrónacit sem azért találták ki, hogy csak a tökéletesen kerek fenekű nők vegyék fel. Ha nem tetszik, ne nézz oda, vagy talán tanulj meg nem csak a külsőségekkel foglalkozni.

Persze gondolom még tizenéves vagy. Mert kb. azok gondolkodnak így.

2017. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/129 anonim ***** válasza:
86%

Az nem érdekli őket, hogy egy random vadidegen mit képzeleg róluk.


Neked is javaslom a magad dolgával aló törődést: sikeresebb embernek fogsz (legalább) tűnni tőle.

2017. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/129 A kérdező kommentje:

Mint írtam én sem vagyok vékony, dagadtnak tartom magamat, ezért sem veszek fel se fehér se átlátszó ruhát, nem haltam még bele, hogy térdig érő nadrágban és sima pólóban járok nyáron is 40 fokban.:)

Sok ismerősöm kiakad hogy miért nem hordok nyáron nyáriasabb ruhákat, de én kellemetlenül érezném magamat benne, mert dagadt vagyok. Persze aki vékony vegyen fel pl vékonyabb anyagú egybe ruhát, mert rajta nem fog undorítóan állni. Én is szoktam szoknyát hordani, de persze nem olyat amiből ki van a seggem, meg szoktam venni alá rövid cicanadrágot is. Én nem tartom az öltözködésemet ízléstelennek, mindig odafigyelek arra hogy mi áll jól és mi nem, inkább szenvedek egy kicsit a melegben, minthogy lesz*rjam hogy hogy nézek ki.

Meg azért lehetne mondjuk felvenni más felsőt ami mondjuk se nem átlátszó, se nem fehér, meg mondjuk ha olyan vastag a combja hogy összeér meg narancsbőrös akkor ne vegyen már fel olyan nadrágot amiből kilátszik az egész lába.

Vagy aki tényleg ragaszkodik az ilyesmi ruhákhoz tegyen róla hogy ne nézzen ki benne rosszul... Engem különösebben nem zavar hogy nem hordhatok ilyeneket, nem vonzzanak különösebben, ha vékony lennék sem hordanék ennyire rövid meg átlátszó ruhákat.

2017. jún. 27. 10:01
 7/129 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, te nem vagy jobb és értékesebb, társadalmilag elfogadhatóbb kövér annál a kövérnél, aki nem öltözi magát túl idegenek véleménye szerint, csak azért, mert te "kibírod".


Másrészt meg: mindenki az alaklom és a maga kedve szerint öltözködik. És mindeni törődjön a maga dolgával.

2017. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/129 A kérdező kommentje:

Pedig szerintem az vagyok, mivel ha valaki rám néz nem hányja el magát, mivel nem látszik ahogy a melltartó belevág a hájas hátamba az átlátszó fehér felső alatt. (Nem mintha annyira dagadt lennék hogy bele vágjon a hátamba a melltartó.)

Én saját magam miatt öltözök így, egyébként szinte csak feketébe járok, mivel az jobban áll a dagadtaknak mint a fehér.

Velem is mindig törődnek emiatt, mert feketében járok nyáron. :) Pedig ezt tényleg nem értem miért fáj másoknak...

2017. jún. 27. 10:14
 9/129 anonim ***** válasza:
92%

Eláruljak valamit? Neked meg nincs önbizalmad.. és paranoiásan félsz attól, hogy mások mit gondolnak rólad. Emellett kiemeled magad, mintha te ítéletet tudnál mondani azt illetően, hogy mi jó és mi nem. Azonban elfelejted a lényeget!!!! Ez csak a saját!!! véleményed!!!!!

Ha pedig véleményről van szó, az nem vitatéma és nem is olyan dolog, amiben mások felett ítélkezhetsz!


Igen, sajnos veled van a baj, mert másokkal törődsz és nem magaddal.

Ezzel neked nem ártanak, sőt beleszólásod sincs a dologba, nem követnek el vele semmilyen törvénybe ütközőt, szóval innen csak véleményed lehet. Amiről meg tudjuk, hogy mindenkinek van csak ritkán érdekli a másik embert.


Hidd el ha egy kiegyensúlyozott ember lennél, akkor nem törődnél ilyen dolgokkal.

2017. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/129 A kérdező kommentje:
Lehet jobb lenne ha másoknak se lenne önbizalma, akkor talán normálisan tudnának öltözni.:D
2017. jún. 27. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!