Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az itteni embereknek tényleg...

Az itteni embereknek tényleg ennyire nincs önkritikájuk?

Figyelt kérdés

Gép mögött ülve azok az emberek is szépnek hiszik magukat akik nem azok, és bátran írják a privát üzeneteket, hogy ők márpedig bepróbálkoznak mert miért ne.

Kérlek ne itt tegyétek, hanem élőben, ahol nem kell órákat elpazarolni egy lányra akit több levélváltásig nem is látsz, aztán ha meg véletlenül téged meglát és nem tetszel neki, akkor ne lepődj meg, és nem kell ezen megsértődni. Neki nem tetszel.

A valóban helyes srácok meg el vannak tűnve, vagy ők eleve elhiszik hogy jól néznek ki és nem is akarnak itt ismerkedni?

Még egy opció: ez az oldal alkalmatlan az ismerkedésre.


2014. máj. 18. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
El vagy tévedve, ez az oldal alkalmas ismerkedésre. Nekem már jött össze, még szex is lett belőle.
2014. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megint általánosítás mindenhol!

Személy szerint nem hiszem azt, hogy modell helyességű pasi vagyok, de átlagostól valamivel helyesebbnek tartom magam. Egyébként szerintem nem baj, ha barátságosan elbeszélgetsz itt privátban valakivel. Semmi kötelezettséggel nem jár. Szerintem meg pont azért jó az oldal, mert kép nélkül ismered meg a másikat, és nem eleve az alapján szelektálsz. Utána lehet képcsere időve, és akkor még mindig vissza lehet lépni. Nincs ebben semmi.

Láttam már itt rengeteg szép lányról képet. Miért ne lehetne szerinted helyes srác idefent? Nem értem a logikát. :)

Az oldal pedig nem alkalmatlan ismerkedésre, mert kezdőlépésnek teljesen tökéletes. Aztán vihetitek a szálat tovább, a személyes taliig. :)

2014. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
biztosan akadnak kivételek, mint máshol az élet egyéb területén is, egyet tudok érteni, de én még nem találkoztam itt ilyen kivétellel
2014. máj. 18. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
A valóban helyes srácok azért nem küldenek neked üzenetet, mert összejönnek az első valóban helyes csajjal, akire ráirnak.
2014. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
szerintem mindenki ismerkedjen ahol csak akar :) nincs jogod kitiltani innen őket, és bár még én sem próbáltam soha neten ismerkedni, ki tudja, valaki itt találja meg azt az embert, akivel szeretik egymást. és hát olyan széép az élet mindenki csicseregjeeeen
2014. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van önkritikám, de írni nem fogok.
2014. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!