Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs az embereknek...

Miért nincs az embereknek önkritikájuk?

Figyelt kérdés

Mióta nyár van rosszul vagyok a városban az emberektől. Elhiszem hogy meleg van, nekem is melegem van, de amilyen testalkathoz amilyen ruhákat vesznek fel...

Nagyon sok dagadt nő hófehér átlátszó felsőben van.

Én sem vagyok vékony, sőt... de tudom hogy a fehér szarul állna, főleg ha átlátszik. Én még egy térdig érő nadrágban meg egy sima pólóban is rosszul érzem magam, aki meg 3x akkora mint én majdnem bikiniben jár. Még itthon sem vennék fel hasonló ruhát, nem még a város közepén, aztán rám néznek furán mert nem ilyesmibe járok... Szerintem undorító.

Meg amikor a 40 kilós csaj felveszi a hónaljáig felérő p*csanacit és semmi segge nincs...(Bár ha lenne és úgy lenne ki, az sem lenne sokkal jobb.) borzasztó szerintem. Velem van a baj hogy ezeket nem tartom normális dolognak?

Tükörbe nézni luxus elindulás előtt? Azért a városban láthat több száz ember is, ennyire nem érdekli őket hogy hogy néznek ki?



2017. jún. 27. 09:34
 71/129 anonim ***** válasza:

#69

Mindenki más is pont ennyire cseszik a te véleményedre,kislány.

2017. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/129 A kérdező kommentje:
Nagyon könyörgök, ki kérte hogy írj ide?:D Ha nem írtál volna hidd el, nem halok meg figyelemhiányban.
2017. jún. 27. 11:27
 73/129 anonim ***** válasza:

Miért nincs az embereknek önkritikájuk? És neked miért nincs, kedves kérdező?

A válaszaid alapján akármilyen bénán öltöznek fel azok az emberek, akiket te most kritizálsz, az szinte biztos, hogy szebbek kívülről, mint te belülről.

Sőt, mondok még valamit: a rosszindulat is látszik ám az emberen, méghozzá olyanannyira lesír, hogy nincs az a cicanaci, amivel el lehet takarni.

2017. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/129 anonim ***** válasza:

#72

De, könyörögsz. Az a figyelemkoldulás, amit te csinálsz. Hosszú hozzászólásokban, egymás után, idegeneknek írogatsz valamiről, amit a való életben senkivel nem tudsz megbeszélni. Minden megszólalásod könyörög, kislány.


Neve: figyelemkoldus.

2017. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/129 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy nincs kivel beszélgetned? AZ a szánalmas, hogy olyan emberektől undorodsz, akiket egyáltalán nem ismersz, és neten várod a megerősítést, hogy veled együtt szapuljuk őket. Na, EZ miatt van mindenki ellened. Mert nem az utca emberével kéne foglalkoznod.
2017. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/129 A kérdező kommentje:

Akkor nektek sem ilyen "kislányokkal" kéne foglalkoznotok, nem? Vagy ez fordítva nem működik? :D

Engem is bántanak az utca emberei, de nekem a szemembe mondják, nehogy már a 0tól nagyobb önbizalmam merészeljen lenni. Én legalább nem bántok senkit, ha csak nem Ti vagytok azok az emberek akikről szólt a kérdésem. Elképzelhető. Kérdeztem azt is, hogy miért nincs senki aki közölné velük hogy előnytelen amit viselnek? Erre sem jött válasz...

2017. jún. 27. 11:31
 77/129 anonim ***** válasza:
100%
A "nulla" önbizalmadhoz képest elég nagy az egód. Ó, nem bántasz te senkit, csak random emberekről fröcsögsz. Mint egy megsavanyodott vénasszony.
2017. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/129 anonim ***** válasza:
100%

Tele vagy frusztrációval, te gyerek, és fájdalmasan magányos vagy.

Kellene valaki, akivel a valóságban bizalmasan beszélhetsz.

2017. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/129 A kérdező kommentje:

Nincs olyan ember akiben megbíznék, úgyhogy felejtős ez a része.:D

Egyébként lehet azért zavar ennyire mások külseje, mert nincs egyéb dolgom, de akkor is zavar. Nem tehetek róla. Másokat is zavar ahogy én kinézek, de ők szavakkal bántanak vagy tettekkel, amíg én csak rájuk nézek és magamban alkotok véleményt, jó, persze ide kiírtam, és ha belegondolok lehetséges hogy azért, mert nincs kivel megbeszélnem a hasonló dolgokat és szerettem volna tudni azt, hogy másokat is zavar e ez a dolog.

Na most örültök? De attól ugyanúgy zavar és nem értem őket.

Persze ha strandon lennének dagadt emberek bikiniben az nem zavarna, hisz a strand az a "csupaszkodásról" szól. (Mondjuk én soha nem tudnék strandra menni.)

2017. jún. 27. 11:37
 80/129 anonim ***** válasza:

És ezt kellett elhúzni 8.oldalin keresztül? 8 oldalon át, beakartad nekünk mesélni az ellenjezőjét.... amit.mi már a kérdésedből tudtunk....

Szánalmas vagy 😂😂😂😂

2017. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!