Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezekről a lányokról mit...

Ezekről a lányokról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Le szeretném szögezni engem nem érdekel,meg nem szeretném hallani,hogy egy éjjeli pillangó stb. Minap egy lánnyal beszélgettem egy ilyen beülős iszogatós helyen,régebb óta ismerem de úgy komolyan nem nagyon. És mesélte,ne kérdezzétek miért mondta el :D hogy az előző barátjának milyen nagy volt odalent. 21cm mert le is mérték,na engem ez nem is érdekelne nem az én dolgom,csak mondta hogy ő mennyire szerette,hogy nagy.Ami inkább jobban megakasztotta a fülem,az az volt hogy ezek után nem is állna szóba egy olyan sráccal akinek nincs minimum 19cm,hogy őt nem érdekelni mennyire kedves vagy találja meg a lelki társát ha nem nagy neki akkor faképnél fogja hagyni. Ő dolga ez csak nem tudom egy ilyen alapján miért zárja ki a fiúk többségét.
2017. jún. 28. 03:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig keresnek afrikai országokba önkéntes segítőket. Hely van, a dupláját is megkaphatja annak amit szeretne. Legalább valami értelmeset is tenne az előző barát péniszének méregetése helyett. ;)
2017. jún. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szereti nagy f4$$zal b@$zatni magát. Miért baj ez?
2017. jún. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha férfi lennék nagy ívben elkerülném.Primitív mert az volt a célja, hogy kellemetlenül érezd magad.

Esetleg visszaválaszoltam volna neki, hogy én meg csak az olyan muffot szeretem aminek akkorák a kisajkai mint a fél tenyerem, vagy valami más extrém dolgot mindtam volna.

2017. jún. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Azt, hogy nem lehet egy intelligens ember. De nem azért, mert a nagy f.a.s.zt szereti, hanem mert olyanokat traktál ezzel, akinek ez kellemetlen és/vagy nem érdekli.

A volt lakótársam volt ugyanez, ő is folyton hajtogatta, hogy mekkora dákója volt az expasijának, meg hogy az neki mennyire tetszett, de hogy b***ni azt nem tudott vele... a fiúknak már égett a fülük, én meg csak röhögtem rajta.

2017. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Azt hogy primitív, érzéketlen, ostoba. És nem azért mert a nagyot szereti (bár elég szánalmas hogy valakit ezért hagyjon ott), hanem azért mert ezt olyanoknak mondja, akiknek emiatt esetleg kisebbségi érzésük lesz/van...


Én fiúknak soha nem mondanám hogy milyet szeretek, sőt erről még a legközelebbi barátnőimmel is legfeljebb csak érintőlegesen ejtettünk még szót.


De az is lehet hogy direkt azért csinálja, mert így egy "kisebb" méretű nem fog rámozdulni, és nem kell emiatt kellemetlen helyzetbe hoznia (kidobnia)...

2017. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem hosszú távra tervez az biztos. Egy kapcsolatnak nem ez az alapja. De legalább őszintén felvállalja a dolgot.
2017. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Nő vagyok, de ha nekem dicsekedne ezzel, valószínű közölném vele, hogy jó tág lehet lent, ha csak a lőcs jó
2017. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Attól függ hány éves,és hogy mennyi pia volt benne. Ha nagyon fiatal,vagy idősebb de valahogy ledobta a piától az agya az ékszíjat, vagy bizonyos szituban még OK,elmegy. Nem voltam ott,nem én hallottam,most így nem fogok nekiállni fujjogni.

Ha ő azt szereti,akkor azt szereti,és pont. A magas nőknek hosszabb a hüvelyük pl.

Sok nő az átlag méretre esküszik,mert ha mélyre megy,az sok nőnek fáj. Valemelyik meg a méhszájsímogatást élvezi... De nekem ez a kérdés egy kicsit prűd szagú,helyeslést vársz?

2017. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Hiába próbálod a sz@rt selyemszalaggal átkötni, az attól még sz@r marad!
2017. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: Szerintem egyszerűen csak az a bizonyos 21 centis sérti az önérzetedet.
2017. jún. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!