Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a fiús jellemű...

Mit gondoltok a fiús jellemű lányokról?

Figyelt kérdés
Külsőre nem lehet megmondani, csak néha belsőre, hogy nem vagyok lányos. Fiúkkal könnyebben beszélgetek, mert több a közös téma, ilyenek.

2016. febr. 21. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Veszélyes kombináció, mert a legtöbb fiú a nőies lányokat szereti.
2016. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna:) szerintem neincs is semmi baj ezzel. ha lenne barátnőm így szeretném:)
2016. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ezt mire érted pontosabban? Amúgy szerintem a legtöbb fiúnak bejön ;)
2016. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem határozottan tetszik! Persze azért csak mértékkel, hisz, ha fiús dolgokat akarok csinálni, akkor arra ott vannak a haverjaim.

A lányokkal viszont pont azért szeretek barátkozni,mert ők lányok és lehet velük olyan dolgokat csinálni, olyan dolgokról beszélgetni, amikről a srácokkal nem annyira.

2016. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1#, R u so retardian??

Lányos lányok rengetegszer alkalmatlanok szerelmi kapcsolatra.

Ehhez nem csak ennyit kell tudni. Ez személyiségfüggő, aminek ez csak nagyon pici része. Véleményt nem lehet adni csak általános, semmit mondó dolgokat.

2016. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!