Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a spórolós,...

Mi a véleményetek a spórolós, smucig emberekről?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Pár ilyen kérdés már volt, egy az egyben ezzel a kérdéssel.


Alul nézd meg a hasonló kérdéseket.

2017. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem érdekel. Az ő pénzük, az ő dolguk, hogy mit tesznek vele, vagy mit nem.

Egyébként is bunkóság más pénztárcájában turkálni, más pénzét beosztani.

Én a saját pénzügyeimmel foglalkozom, és nem venném jó néven, ha valaki pl. szóvá tenné, hogy én mire költök. Így én se foglalkozom azzal, hogy más mire nem költ :)

2017. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ezt légy szíves pontosítsd, mert én pl. ha veszek magamnak ruhaneműt mindig azt veszem ami le van értékelve.


De pl. bármennyi pénzem lenne sosem vennék új autót, még ha 5 milliót keresnék egy hónapban akkor se, mert ellopják, összetörik, teljesen felesleges.


Meg úgy a fizetésem se volt sosem olyan jó.


Most ilyen emberekre gondoltál?

2017. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

2-es!

Ne haragudj,a gondolkozásod alapján tulajdonképpen itt a GYK.-ben semmilyen kérdést nem kellene senkinek feltennie,mert mindenki foglalkozzon a saját dolgával,és ne kérdezősködjön.

Attól függ min spórol,miért spórol,mennyit spórol,meg hogy kénytelen e spórolni,illetve van e értelme a spórolásnak.

A smucigság szerintem más jellegű tulajdonság,ami viszont gusztustalan és igénytelen pronyó szokás.

2017. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

4: De fel lehet tenni. Ha nem lehetne feltenni, akkor nem válaszoltam volna rá :)

De ez a válaszom, hogy nem érdekel. Én már nem foglalkozom azzal, hogy ki hogyan éli az életét. Felesleges. Sokkal boldogabb lesz az, aki rájön, hogy a saját dolgaival foglalkozzon.

2017. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Általában az ilyen kérdéseket az teszi fel, ezeket a jelzőket az használja, akinek savanyú a szőlő. Azok, akik próbáltak kérni valamit (pénzt, szerszámot, akármit) de nem kaptak a "spórolós, smucig embertől". Persze ilyenkor jön, hogy " neki annyi van, neki ez nem teher, miért olyan szemét, hogy nem ad..."

Nos elárulok egy titkot. A spórolós, smucig embernek sem hullik az ölébe minden. Nyilván azért spórol és von meg magától dolgokat. Esetleg olyan dolgokat, amelyek mások számára természetesek.

Szóval a véleményem a spórolós/smucig emberekről: abszolút egyet értek velük, jól teszik.

2017. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is ebbe a táborba tartozom. Alkudozok, guberálok, kunyerálok, olcsón megveszem, felújítok.
2017. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Semmi bajom velük, amíg közvetlenül nem kapcsolódnak az életemhez. De amikor egy baráttal, vagy rokonnal nem lehet egy fagyit elnyalni, vagy beülni egy kávéra, mert öt forintonként számon tartja a pénzét, holott nem szorul rá, attól sikítófrászt tudnék kapni.
2017. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kisstílű,pitiáner,gyenge igénytelen ruppótlan nyomorult szokás,ami nem nagyon vezet sehová,inkább csak a saját pszichének okoz valamifajta kielégülést.

Azt hozzátenném,hogy ez nem azt jelenti hinteni kell a 20 ezreseket az utcán.

A leírtak a saját véleményem,biztos,hogy vannak mások,akik máshogy látják...

2017. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért nem értitek meg őket, hiszen ti sem vagytok tökéletesek.
2017. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!