Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az cuki ha egy lány fél a...

Az cuki ha egy lány fél a fiúktól? 17/L

Figyelt kérdés
Talán ha nem mondom nem tűnik fel. Talán úgy látszik hogy mindig hullámcsattal vagy az ujjaimmal szórakozom mikor velem beszélnek hogy ne érezzem magam hülyén. A szemkontaktust igyekszem tartani úgy mintha nem zavarna semmi. Csak 154cm vagyok ezért kissebbségi érzetem is van. Sosem volt még fiúm talán nem is lesz de szeretnék. Viszont nekem ez nem egyszerű. Olyan velük beszélni mintha egy sorozat gyilkos állna elöttem. Nem tudom miért. Legalább is a normális fiúkkal kapcsolatban...a pawákat gond nélkül oltogatom vagy elhülyéskedem velük :D

2017. jún. 29. 19:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Cuki helyett cikit akartam írni de a telefon kijavította. Bocsi ><
2017. jún. 29. 19:17
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Alexis Brill és félt a fiúktól, de a végén seggbe rakták.
2017. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MR.X. ***** válasza:
Nem kell tartani senkitől sem. Nyugodtan alakíts új kapcsolatokat is az életedben! Normális fiúhoz meg normálisnak kell lenni neked is. Esetleg légy határozottab, türelmesebb, és ne kapkodj el semmit. Egyébként nem vagy lekésve semmiről sem még! Remélem tudtam segíteni! :)
2017. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beszélgess velük, nem akarnak megerőszakolni se megdugni egyből. Na és mi van ha 17 évesen nem volt pasid? Lesz ezután. Nincs ez korhoz kötve. Azért mert egy-két buta liba 14 évesen megdugatja magát nem jelenti, hogy te bármiről elkéstél volna. Csak lazán, szépen. Nem színdarab kell, add magad. 28/F
2017. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, de inkább cuki mint ciki. De ilyet meg ne mondj hogy ,,talán nem is lesz" mert ez a világ legnagyobb baromsága. Hidd el hogy lesz, ha teszel érte valamit ha nem. De amint eljön az első rendes barátod, ezt az egészet átléped és feloldódsz teljesen, minden más srácnál is. A magasságod miatt se aggódj, sokan szeretik az alacsonyabb lányokat. De majd majd majd majd, minden kialakúl.
2017. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. Nekem sem megy jól az élő ismerkedés, szóval én is hasonlóan állok hozzá, annyi különbséggel, hogy én egy lányhoz könnyebben viszonyulok, mint egy sorozatgyilkoshoz. :D
2017. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a páwák jönnek be.

Nincs ezzel semmi gond, akkor legyen egy páwa a pasid és nem lesz rossz érzésed ha beszélgetni kell vele.

2017. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a ciki, hogy 1 hónapja írtam neked és te annyit nem reagáltál volna, hogy "takarodj anyádba" ;)
2017. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-asnak: Ez miért lenne ciki? Nem gyakorin keresi a dugópajtit... :p Az a ciki, hogy mindenkit priváttal bombázol, ha meglátod az "L" betűt. ;)
2017. jún. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!