Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kifejezetten jóképű fiuktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kifejezetten jóképű fiuktól a lányok félnek? Mármint úgy mondom hogy azt gondolják hogy úgysem kaphatnak meg egy ilyen pasit

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 20:53
1 2
 1/16 A legrosszabb ***** válasza:
89%
A kifejezetten jóképű srácokon általában fürtökben szoktak csüngeni a nők. Vond le a konzekvenciát, mennyire félnek a csajok a jóképű srácoktól.
2017. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem jellemző. Tán egyik másik meg van illetődve ideig-óráig, de az sem félelem.
2017. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Én személy szerint nem azt mondanám, hogy félek, csak azt, hogy nem próbálkozok olyannál, aki kifejezetten jóképű és e mellé magabiztos is, mert én nem vagyok kifejezetten szép, meg csábító, szóval esélytelennek ítélem meg a dolgot, még akkor is ha amúgy biztos hogy az lenne:D De ezzel nincs így az összes lány, sőt, nagyon sokan nyomulnak a jóképű fiúkra, főleg ha megvan mellé a "sárm" is. Ugyanez van a nagyon szép lányoknál is amúgy, vannak fiúk akik olyanok mint én és esélytelenség miatt nem is próbálkoznak, meg vannak nagyon sokan olyanok is, akik minden áron meg akarják szerezni a 10/10-est:D
2017. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Az esetek túlnyomó többségében az ilyen álomtestű, magas, jóképű pasiknak alapjáraton van egy olyan kezdeményező, extrovertált stílusa, ami lehetővé teszi, hogy a szendébb csajok is meg tudjanak nyílni előttük. A kissé visszahúzódóbb/konzervatívabb szépfiúkat meg az extravagánsabb/dominánsabb csajok idővel úgyis leakasztják maguknak ilyen-olyan úton és utána már jön minden magától (hacsak a pali nem egy genetikai lottót nyert atomlúzer, aki a külseje ellenére is önbizalomhiányos és fél a nőktől). Szóval a jó pasik nem tartanak attól, hogy ufóként néznek rájuk a nők. Ez csak fordítva szokott előfordulni, de az is csak annak - az egyébként a valós tapasztalatok alapján teljesen megalapozott - sztereotípiának köszönhetően, hogy a szép csajok az átlag pasikat is durván képesek melegebb éghajlatra elküldeni ezért - akár korábbi sérelmek tudatában - nem mernek náluk kezdeményezni.
2017. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem félnek. Legalább két olyan hihetetlen jóképű férfit ismertem akik mellett nem jöttem egyáltalán zavarba. Az egyik srác annyira visszafogott és szerény volt, hogy nemigazán tűnt ki a csoportból, láthatóan kerülte a feltűnést kifejezetten visszahúzódó volt jellemre.

A másik fiú is rendkívül jóképű volt de ő meg nem sugárzott magából semmi férfiasságot csak szimplán szép/ helyes volt. Tök úgy viselkedett, mint amikor a barátnőmmel cseverészek. Lehet, hogy abszolút nem volt tudatában a kinézetének.

Lányokban is előfordul természetesen gyönyörű de ők is kerülték a feltűnést fiúsan alul öltözködtek vagy magára húzott egy baseball sapkát látszott, hogy nem érdekli, hogy csini legyen.

2017. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én az ilyen férfiakat messze elkerülöm.

22/L

2017. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem félek, a mostani barátom is ilyen.
2017. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lányok miért hazudok a mostani lány is be van tőlem tojva
2017. máj. 31. 22:36
 9/16 A kérdező kommentje:
Hazudtok
2017. máj. 31. 22:36
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor vagy nem vagy annyira jóképű, vagy a lány úgy érzi, hogy túl nagy falat vagy neki és pont ezért nem mutat érdeklődést :D Fordított pazichológia.
2017. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!