Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Netek jófelé tart az életetek?

Netek jófelé tart az életetek?

Figyelt kérdés
Kor/Nem ! ☺
2017. jún. 29. 22:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Úgy egyenesen tartok a halál felé... mint mindenki más is. Szóval igen, jó felé.
2017. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Igen.


28/Nem.

2017. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hah, de vicces valaki :P
2017. jún. 29. 22:25
 4/25 anonim ***** válasza:

Unatkozó tini kérdése, de válaszolok.


Nem, nagyon nem tart jó irányba. El vagyok keseredve, a lejtőn megyek.


21/F

2017. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Rossz fele tart, annyira hogy a közeljövőben öngyilkos leszek amit már el is terveztem
2017. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem megy minden varázsütésre, és vannak nehézségek, akadályok, de nem sodortatom magam, hanem teszek is azért, hogy jó irányba haladjak, és ennek van eredménye is. 32 éves nő vagyok
2017. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Stagnál vagy épp zuhan lefele, csak néha tudok megállni épp a szakadék szélén... (35F)
2017. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Na az fаasza ötös. Majd az esti hírekben megnézlek :)
2017. jún. 29. 22:35
 9/25 Cheese Pancakes válasza:

Az én életem nagyon jófelé tart.

Csak augusztusban be kell mennem pótvizsgázni.

15L

2017. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Elkezdtem a jogsit csinalni, de kalap sz.r az egesz. Az oktatom alig hiv vezetni, 1 orat megyek 2 helyett, nehezkesen fogom fel a dolgokat es a parkolasok sem mennek. Itthoni autoval.meg nem akarok gyakorolni, mert felek, hogy osszetorom. Nekem augusztusog kene hogy meglegyen, de nem lesz meg emiatt az ember miatt... atmennek mashoz, de mar ennel is alig volt hely.

Az okj amin vagyok szinten egy kalap sz.r. 1. evben nem.volt.semmi oktatas, a tanarokat se erdekelte. Hiaba nappali kepzes, most 2. evtol azeptemberben delutan kell jarni este 7ig, foleg hogy en meg videkrol jarok be es alig mennek buszaim is hazafele.. es nagyon valoszinu, hogy ekkor fogok jarni vezetni is es meg mikor tanulok, edzek es mikor erek haza. Mert pl ha nekem 2kor van oram, akkor nekem el kell indulnom a 11:55os busszal, mert mas nem jon akkor es nem ernek be idoben.. es ha meg tanulni is kell akkor ugyanugy fel kell kelnem 5kor es reggel hulla faradtam alljak neki tanulni. Ez meg egy olyan szakma, amit ma mar sehova sem kernek, csak en ezt nem.tudtam akkor es nem is szolt nekem senki sey szoval kiforolhetem vele. Egyetemre nem vesznek fel, mert nincs eleg pontom meg nyelvvizsgaval sem mert nem emelteztem semmibol sem. En meg nem erettsegizek ujra. Eleg volt nekem matekbol, mikor tavaly megbuktatott a draga tanarom.

Mindenki masnak olyan jol megy korulottem, csak en szenvedek mindennel. A jogsit is azt hittem hamar meglesz es nem lesz nehez, de latom tevedtem. Nem tudom mi lesz velem es felek nagyon. Gyarban sem akarok dolgozni,de az lesz a vege.

20/L

2017. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!