Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi volt életetek...

Nektek mi volt életetek legmegalázóbb élménye?

Figyelt kérdés

Ha szégyellitek kiirni, vagy féltek, hogy felismer valaki, akár privátban is leirhatjátok, kiváncsi vagyok :)

Nekem a legmegalázóbb talán az volt, amikor az egyik barátnőm megkérdezte, tudom-e, miről szoktak beszélgetni az egyik facebook csoportban a többiek. Ugyanis az osztálynak két csoportja van, az egyikben az ofő is benne van, a másikban meg csak a diákok. Viszont az utóbbiból engem kitöröltek. És mondtam barátnőmnek is, hogy nem tudom, mivel kiraktak onnan, miért, miről?

Erre megmutatta a telefonján, hogy vannak, akik tesi órán sose tesiznek, hanem mindig kiülnek a padra és amikor nem figyelek, engem fényképeznek, aztán a képeket feltöltik a csoportba és kibeszélnek, hogy hogy nézek már ki, meg ha pl. terpeszteni kell, mert azt mondja a tanár, akkor az olyan képekhez olyanokat irnak, hogy úgy nézek ki, mint aki szül, meg utána az a téma, hogy mennyire sajnálják a jövendőbeli gyerekemet, biztos az is ilyen genetikai selejt lesz, mint én, meg hogy szoptatás után olyanok lesznek a mellbimbóim, mint egy parizer, stb.. Én csak ezeket láttam, de ennyi épp elég is volt. És a leggázabb, hogy minden ember venne van rajtam kivül abban a csoportban és mindenki látja azokat a képeket és lájkolja őket, meg hozzá is szól talán, még azok is, akikről eddig azt hittem, jóba vagyok velük..Viszont az osztályfőnöknek nem mertem elmondani ezt, mert egyrészt barátnőmet, aki legalább megmutatta ezeket, kiutálnák a többiek, amiért elmondta nekem. Ugyanis csak ő barátkozik velem, szóval elég egyértelmű lenne, hogy kitől tudtam meg..Másrészt mert eddig is hót szánalmas voltam mindenki szemében, csak rontanék a helyzeten, ha feljelentgetném őket és ekkora felhajtást csinálnék egy olyan dologból, ami nekik "csak poén"..Meg én amúgy se látom magam olyan rondának, szóval ha ők azt gondolják rólam, hogy egy genetikai selejt vagyok, akkor azt gondolják, az osztálytársaimon kivül midenki kedvel, aki csak ismer..

Nektek vannak hasonlóan gáz sztoriaitok?


2016. aug. 21. 03:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Írtam privit, amúgy nyugodtan tegyél feljelentést. Személyiségi jogokat sértenek a fényképezéssel.
2016. aug. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább privátba xD
2016. aug. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Jelentsd fel ezeket a nyomorult gyokereket es szolj a tanarodnak, szemelyisegi jogokat sertenek, bunt kovetnek el. Es a k.anyjukat hogy igy viselkednek veled! Ez a sztori nem megalazo hanem szomoru. Max azert megalazo mert hagyod, hogy ezt csinaljak.
2016. aug. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem volt annyira mèg megalázó dolgaim úgyhogy csak annyit szeretnèk mondani hogy ahhoz kèpes tök jól kezeled ezt a helyzetet. Le a kalappal elôtted!
2016. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És a drága barátnőd benne volt a csoportban de csak most szólt? Én szólnék az ofőnek, meg feljelenteném őket.
2016. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jelentsd fel őket.

Középiskolában engem is zaklattak, többször szóltam az osztályfőnöknek, igazgatónak is de leszrták.

A végén amikor már 'eldurvultak a dolgok' feljelentettem őket, és lett belőle ügy. A rendőrségen komolyan vettek, segítettek.

2016. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Nagyon megalázó érzés! A legrosszabb,hogy nemsokára újra köztük leszel egész nap. 😰
2016. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se hagyd ezt ennyiben, messze túlmegy ez a kis diákcsínyen. Simán lehet rendőrségre is vinni az ügyet és szerintem kellene is.


És nem a te hibád, ha a többi ekkora gyökér, ezt azért ne felejtsd el!

Amúgy attól még lehet, hogy mások is bírnak, de ebben a körban elég nehéz szembeszállni a csoportszellemmel.


(Halkan megjegyzem, hogy anno tesin ha valaki nagyon röhigcsélt a padon rajtam én simán arcon dobtam kosárlabdával...khöm...véletlenül. Utána nem a mobiljába bámult...)

2016. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen is csak ebben a szánalmas balkáni országban fordulhat elő! Nem is értem, hogy veheted ilyen könnyen. Azonnal tégy feljelentést, keress fel civil/jogvédő szervezeteket, akik jobban tudják hallatni a hangjukat. És minden egyes nap gondolj arra, hogy elhagyod ezt a haldokló rákfenét, amit Magyarországnak neveznek. Sok sikert!
2016. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok megalázó élményem volt már az évek során, úgyhogy nehéz lenne egy leg-et kiválasztani.

Ami most hirtelen eszembe jutott, az az, ami még 2014-ben történt meg velem.

Egészségnapot tartottak a szakképző sulimban, és önkéntesen lehetett vért adni. Gondoltam, cselekszek egy jót, és bevállaltam a véradást, annak ellenére, hogy akkoriban még jóval véznább testalkatú voltam, mint most, szóval tartottam tőle, hogy nem fogják megengedni, de hát próba szerencse.

Épp a sorban álltam, hogy a jelentkezői lapot tölthessem ki, amikor odajött hozzám az egyik öreg orvos, és nekiállt jó hangosan mondani, hogy nagyon nem kéne ebbe belefognom, mert lerí rólam, hogy nem felelek meg a követelményeknek és neki semmi kedve sincsen újraéleszteni engem a véradás után. Menjek haza, egyek jó sok szalonnát, aztán talán jövőre újra megpróbálhatom.

Ezt így ott lenyomta, egy seregnyi diák és tanár előtt, akik persze mind hallották és végignézték.

Teljesen ledöbbentem, néma csöndben kiálltam a sorból és elhagytam a termet, majd az egész iskolát, és indultam haza. Közben pedig nagyon nehéz volt megállnom, hogy ne bőgjem el magam.

Mert nem az bántott az egészben, hogy nem hagyták, hogy én is vért adjak, elvégre mondom, számoltam ezzel. Hanem az, hogy ha már elhatározom magam, hogy önzetlenül jót cselekszek és a véremet adom, akkor igazán nem érzem úgy, hogy ilyen lekezelő bánásmódot érdemelnék! Sokkal kulturáltabban is meg lehetett volna ezt oldani szerintem.

Azóta se adtam vért, és nem azért mert már ne lennék rá alkalmas, hanem mert akkor aznap elhatároztam, hogy soha többet nem fogok ilyenekben részt venni.

22/F

2016. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!