Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek ilyen emberek?

Hogy lehetnek ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Ma Debrecenben az 1-es villamoson történt,hogy egy 40 körüli pasas a villamoson elkezdett nagyon csúnyán beszélni,trágár szavakat mondani. De nem másnak,hanem ő hangosan magában beszélte ,gondolt egyet és brszélt,elég csúnya öltözetben volt ,tiszta tetovált karral és az egyik megállóban leszállt,aztán ordibált és amikor elindult a megállóból a villamos ,ő felkapott egy kissebb követ (kavicsot) és a villamos ablakának dobta,kattant egy nagyot az ablak,mindenki meglepődött,hogy nem csak állat módjára viselkedett de még a villamost is megdobta az a fazon. Ahol a kavics az ablakot érteegy csaj űlt ,ha az ablak betőrt volna,a csaj megsérűlhetett volna.


Az az érdekes,hogy a villamosvezető észre sem vette ,hogy megdobták a villamost csak előre ment egy idősebb ember szólni a sofőrnek,ekkor a villamos megállt és a sofőr hátrajött megnézni az ablakot és mondta ,hogy semmi,még a kavics odakoccanása sem látszik. Az úr mondta,hogy hívja-e a remdőrséget de a villamosvezető azt mondta,hogy semmi szükségcrá,nem történt kár,és ment tovább a villamos.


Ezt jól elmeseltem,csak megviselt.

Elgondolkodtam,hogy miért tette az az ember ezt???


Be kell tudni,hogy beteg lehetett vagy olyat is gondoltam,hogy sajnálni kellene,mert lehet valakije meghalt és így fájdalmában dühöng???


Nem tudom,de akkor is borzasztó.

Borzasztó ami ebben az országban van.


Lassan ahány ember van az országban,annyi féle is.


Miért ilyen némely ember? Mit szöltok az ilyenekhez?



2016. júl. 4. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért a néhány helyesírási hibáért elnézést kérek:) .
2016. júl. 4. 21:12
 2/7 anonim válasza:
100%

sajnos sok ilyen ember van..

Akkor Neked nem Pest való. Itt hatványozottan sok ilyen ember van, hatványozottan hülyék :)

2016. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű tini korban lehetsz ha ez meglepő. Én az évek során találkoztam ennél durvább egyedekkel is. Volt aki kabátját széttárta (meztelen testét mutogatta) az elhaladó villamos előtt, volt aki fecskendővel és tűvel kergetett embereket, volt aki a busznak dobta a biciklit, volt aki görkörist gáncsolt el a buszmegállóban. Mindig van 1-2 olyan elmeháborodott aki valamit csinál. Nem tudom ezen mi a meglepő...
2016. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mentális sérült lehet, vagy bekábítózott. Sajnos előfordulnak ilyen alakok a városban, az 1-es villamos meg kimondottan hírhedtté vált mostanság.
2016. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Javítás: ja, hogy Debrecen. Én a pesti 1-es villamosról beszéltem, de a mondanivalóm többi része ugyanaz.
2016. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig is voltak ilyen emberek. Csak éppen kezelték őket, vagy intézetben éltek. Aztán bezárták az intézeteket. A kezelésüket pedig maguk a beteg emberek dönthetik el, akarják, vagy sem. A legtöbb naná, hogy nem akarja, hiszen szent meggyőződése, hogy semmi baja.
2016. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Borzasztó ami ebben az országban van. "

Minden országban van ilyen.

Éltem Debrecenben, jó pár éve meg Budapesten. Na, Debrecen egy szanatórium Budapesthez képest, de hát ez ezzel jár, sok ember összezárva.

Engem legutóbb a zsúfolt buszon zaklatott, követett egy részeg férfi, a többi utas ignorált - már megszoktam - viszont az rosszul esett, hogy a jól megtermett melósfiúk is csak röhögtek a vegzálásomon. Nem várom el, hogy segítsenek, de ne röhögjenek már azon, hogy munka után fáradtan még hadakoznom kell egy részeg fasszal, aki rángat, stb. Ja és amikor rákiabáltam, mert már nem bírtam tovább, a többi utas engem nézett szemrehányóan. Ennyi, ilyenek az emberek.

2016. júl. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!