Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire unalmas?...

Miért vagyok ennyire unalmas? Hogyan lehetnék egy kicsit is érdekesebb ember?

Figyelt kérdés

Próbálkozom, de hiába. Ha esetleg beszélgetek is egy lánnyal akkor is az van, hogy csak így dögunalom az egész beszélgetés és tököm kivan már tőle. Igazából annyira uncsi vagyok, hogy nem csodálom, hogy nem vagyok szimpatikus senkinek sem.

Helyzet legalább már annyiban jobb, hogy ezt legalább beismertem magamnak.


2017. márc. 27. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Akinek tetszel igazán, annak úgy tetszel ahogy vagy.

Én nem értem mi jó van abban, ha sokat dumál valaki?

Jó ne legyen kuka, de amikor utazok vagy társaságba vannak ezek a szófosók, én nagyon berágok rájuk, ki a fas*zt érdekel a sok blablasága, ő akar a középpontba lenni, csak azért nem szólnak rá, mert nem akarnak bunkók lenni.

Ha 1 nő nagydumás férfit választ és azzal fog élni, tudod mi lesz ezekkel? Folyton hőzöngeni fog és kiabálni nem csak a nőjével, hanem a gyerekeivel is.

2017. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az unalom relatív. Azaz mindenkinek más-más dolgok unalmasak. Másnak is unalmas az élete, csak úgy adja elő, mintha érdekes lenne.
2017. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl érdekel a csillagászat, és szerintem egyáltalán nem unalmas sőt, nagyon izgalmas. Másokat meg más érdekel, és ők arról beszélgetnek.
2017. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első, pont ez a gond. nem hiszem, hogy az zavar, ha valaki sokat beszél, hanem az, hogy téged a legkevésbé sem érdekel.


ezen meg ahogy 2-3as írja, nem lehet változtatni. olyan érdeklődésű emberek kellenek, akik befogadják a kedvelt témákat. van, akiknél ez elég nehezen emészthető.


én is sokszor vagyok úgy, hogy amikről mesélek valakinek, vajon érdekli-e vagy csak nem meri mondani, hogy leszarja.


mind1 ezen nem kell görcsölni szerintem, próbálni kell túllépni rajta.

ha valaki nem mondja, hogy nem érdekli, az meg az ő baja.

2017. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!