Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mérik a focisták magasság...

Hogy mérik a focisták magasságát és úgy általában az emberekét?

Figyelt kérdés

Sok focista, legfőképp kapusok magasságát szoktam nézegetni és látom, hogy rengetegen vannak 185 felett. Ha összehasonlítom magammal akkor egyáltalán nem magasabbak mint én pedig csak 182 vagyok ha úgy mérem, hogy mezítláb a koponyacsontom tetejéig aztán ha valakinek mondom, hogy csak ekkora vagyok senki sem hiszi el kivétel nélkül mindenki 187-8at mond ami úgy is van kb. hajjal meg cipővel. Minden alacsonyabb srác mond 180 centiket magáról ami nem igaz hiszen nincs jól mérve ezek szerint.

A focisták akkor ekkora égimeszelők, hogy úgy vannak általában 187-8 mint ahogy én 182, tőlem nyilván vannak magasabbak de elég ritkán látok olyat. Vagy őket is hajjal esetleg stoplis cipővel mérik. Vagy tényleg ennyire el van állítódva mindenkinek a szemmértéke vagy ennyien képesek hazudni a magasságukat illetően?



2017. jún. 30. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy ahogy kell, mezítláb (esetleg zokniban)saroktól fejtetőig, haj lenyomva.
2017. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Peter Crouch 2 méter. Vagy azt sem hiszed? :)
2017. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elhiszem, csak azt nem, hogy egy egész focicsapat magasabb nálam mikor általánosságban magasabb vagyok az embereknél. Lehet ő is úgy 2 méter mint ahogy én vagyok 190 ;)
2017. júl. 9. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne hidd el.
2017. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugy latom nehezen megy a feldoldogazasa annak, h vannak nalad magasabbak is
2018. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!