Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az hogy nehezen...

Miert van az hogy nehezen ertem meg amit az emberek mondanak? Sokszor vissza kerdezek?

Figyelt kérdés
pedig jo a fulem most voltam hallasvizsgalaton, viszont ezek konnyen megertik egymast, hogy lehet ez??

2017. júl. 1. 06:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyesmi a füldugulásnál szokott lenni.
2017. júl. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Mert buta vagy.
2017. júl. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert máson gondolkozol szerintem.
2017. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TR75 ***** válasza:
Nem tudom, hol olvastam, hogy létezik olyan, hogy valaki nehezebben érti meg mások beszédét. Sajnos, nem emlékszem, hol volt a cikk, hátha valaki tud segíteni; ha jól emlékszem, olyasmit írtak, hogy a jelenség hasonló ahhoz, mint amikor zajos környezetben nehezebben érti meg az ember a másikat, és folyton visszakérdez. Sajnos arra sem emlékszem, hogy mi volt az oka ennek, de nem szervi eredetű (tehát nem a fül betegsége), és nem is idegi eredetű, hanem talán valamiféle feldolgozási probléma.
2017. júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a legjobb ötlet rögtön lebutázni a kérdezőt.

Neked meg nem túl magas az EQ-d, szvsz az olyan emberek, mint te sokkal kevésbé szerethetőek, mint akik nem rendelkezdnek 150-es IQ-val.

Kérdező: Nem vagy buta, csak szerintem dekoncentrációs zavarban szenvedsz. Mindig ilyen voltál? Bizonyos emberek mondandóját nem érted, vagy senkijét sem?

2017. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte sirok, hogy nem kell korbevennem magam buta de annal erzelgosebb embereket.
2017. júl. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el ők is sírnak örömükben, hogy nem ismernek téged.
2017. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!