Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim a sexről csak annyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim a sexről csak annyit hajlandokmondani hogy a fiú beleteszi a fütyiét a lány punciába. ésha azt mondanák eg fél év mulv mondanak többet, de azt mondták 15 éves kormig már egy szot nem szolnak asexröl és ha kérdezek többet megvernekMit tegyek?

Figyelt kérdés

valakit felvilagosit? (10 eves vagyok)

Kösz a normal valaszokat


2011. nov. 8. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mit érdekel téged ez a téma? Most nem piszkálásból hanem komolyan. Csinálni úgy is nagyon fiatal vagy akkor meg nem mindegy mikor informálódsz? :) Mellesleg ha visszaemlékszem iskolás éveimre 7-8. osztály fele van felvilágosítás a suliba is :) 21/F
2011. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

10 évesen még hanyagold el ezt a témát még vagy 2 évig

Túl fiatal vagy ehhez, később rájössz erre te is

2011. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

másnak ennyi évesen még ennyit sem mondanak ;)

menj játszani, ne ezzel törődj (addig örülj, amíg nem kell ezzel foglalkoznod!)

2011. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
11 vagyok de a többiek már tudjak
2011. nov. 8. 15:37
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Mérget ne vegyél rá, hogy tudják :) A gyerekek legnagyobb fegyvere a blöff :D

-Te tudod?

-Persze, hogy tudom. Mert te nem? :O

-Nem. Elmondanád?

-Dehogy mondom, kérdezd meg a szüleidet.---> az esetek többségében lövése sincs róla csak bekamuzza, és mondjuk tőled tudja meg ha legközelebb már úgy térsz vissza, hogy tudod és elmeséled neki ő meg bólogat okosan, mintha tudta volna :D 21/F

2011. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
bakker,bocsi a hugom idejött az én profilomr akiirni hülyeségeket,amugy a hugom mégcsak 7 éves. és kiszinezte azért. a szüleim csak azt mondtak neki hogy 13 éves koráig több nem lesz neki mondva.
2011. nov. 8. 15:40
 7/13 A kérdező kommentje:
én emese vagyok 16 éves
2011. nov. 8. 15:41
 8/13 A kérdező kommentje:
akit érdekel az én kérdésem jöjjön a sexualitás témáb akiirok egy kérdést ,ok?
2011. nov. 8. 15:43
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát vigyázz a hugidra :) Még jó, hogy nem valami trollok jöttek ide először és kezdtek el írogatni olyanokat amivel nem kellene terhelni ilyen fiatalon, hanem a normálisabb emberek :) 21/F
2011. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát szerencse de nemtook kiirni most még uj kérdést neked 21/F van facebookod,avgy irsz nekem itt üzit?
2011. nov. 8. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!